Teraz czytasz
KONKURS: 2x wejściówka na TRENDS IN DIETETICS 2017 do wygrania!

KONKURS: 2x wejściówka na TRENDS IN DIETETICS 2017 do wygrania!

Konkurs Trends in Dietetics 2017

O tym wydarzeniu będzie się mówiło – nie może Cię tam zabraknąć. Specjalnie dla użytkowników dietetycy.org.pl – przedstawiamy konkurs, w którym dwie osoby zostaną nagrodzone wejściówkami na tegoroczny Trends in Dietetics.

Konkurs Trends in Dietetics 2017

Już 4 listopada w Łodzi odbędzie się konferencja organizowana przez Polskie Stowarzyszenie Dietetyków – w planie 13 zróżnicowanych tematów, które poruszą cenieni prelegenci. Konferencję zakończy rozdanie certyfikatów.

Konferencja Trends in Dietetics ma stać się ogólnopolskim forum do poszukiwania odpowiedzi i stawiania nowych pytań, a przede wszystkim szerokiej wymiany wiedzy i opinii wśród specjalistów zajmujących się dietetyką zarówno w sposób naukowy jak i zawodowy. Konferencja w całości będzie poświęcona najnowszym trendom w dziedzinie dietetyki i nauk o żywności oraz żywieniu.

Dowiedz się więcej na temat wydarzenia: TRENDS IN DIETETICS 2017

Zobacz również
dzikie rośliny jadalne

Lub już teraz się zarejestruj na wydarzenie

ZASADY KONKURSU

Odpowiedz w 2-3 zdaniach do 18.10.2017 w komentarzu pod tym tekstem na pytanie: “O jakich nowych trendach w dietetyce mówi się jeszcze w Polsce za mało?”

Najciekawsza odpowiedź zostanie nagrodzona wejściówką. Wyniki zostaną ogłoszone poniżej, zaś zwycięzcy poinformowani dodatkowo mailem (na adres powiązany z kontem, z którego komentujecie).

0 0 głosuj
Oceń artykuł :-)
32 komentarzy
Najnowszy
Najstarszy Najwięcej głosów
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie swoje komentarze