KONKURS: 3 podwójne wejściówki na FIT LIFE EXPO 2017!

Wielkimi krokami zbliża się objęte patronatem medialnym dietetycy.org.pl największe wydarzenie branży fit i sportów siłowych w Polsce – FIT LIFE EXPO 2017.

fit life expo 2017

Co Was tam czeka? Odbywające się po raz pierwszy w kraju eliminacje do elitarnych zawodów Arnold Classic Australia 2018, najbardziej prestiżowe amatorskie zawody sylwetkowe IFBB Diamond Cup, spotkania ze światowej klasy gwiazdami kulturystyki, fitness i sportów siłowych – Mariuszem Pudzianowskim, Chul Soonem, Simeonem Pandą i wieloma wieloma innymi. Równolegle do sportowych atrakcji odbywać się będą również biznesowe poranki i branżowy networking, prelekcje tematyczne i wykłady motywacyjne. Fit Life Expo to także zawody crossfit, konwencja fitness, wybór Miss Boom Boom czyli najlepszych fit pośladków, porady dietetyków, stoiska z suplementami diety, food trucki, strefa chillout, możliwość wzięcia udziału we wspólnych treningach, a także niezwykła próba pobicia rekordu Guinnessa w liczbie pokonanych na rękę zawodników.

Jeśli kochacie fitness oraz kulturystykę – nie może Was tam zabraknąć!

KONKURS!

Specjalnie dla użytkowników dietetycy.org.pl mamy 3 podwójne wejściówki na to wydarzenie. Z radością przekażemy je osobom, które w komentarzu poniżej zostawią do 20 września najciekawsze odpowiedzi na pytanie:

Na jaki punkt imprezy Fit Life Expo 2017 czekasz najbardziej i dlaczego (napisz krótko w 2-3 zdaniach!) – napisz w komentarzu poniżej.

Trzymamy kciuki!

WIĘCEJ NA TEMAT WYDARZENIA >

5/5 (3)

Zostaw swoją opinię:

O autorze

Kontakt: redakcja@dietetycy.org.pl

 • Dziękujemy za udział w zabawie. Po krótkich obradach wyłoniliśmy zwycięzców:

  Paulina
  Natalia Krupa
  Dariusz Mazur

  Szczegóły prześlemy mailem! Gratulujemy!

 • Maya Kowalczyk

  KAMIL LIZUREJ – „TRENING MENTALNY – LEGALNY DOPING”-po “Go Active Show w Nadarzynie i przed Treningiem olimpijskim w Arłamowie z naszymi olimpijczykami w październiku tego roku wzięcie udziału w całym wydarzeniu to cenny krok w stronę prawidłowego podejścia do uprawiania sportu. Najciekawsze wydaje mi się wydarzenie jw., gdyż podkreśla jakże wazką motywacji w uprawianiu sportu i pokazuje w jaki sposób stymulować organizm bez szkodzących zdrowiu preparatów korzystając np. z efektu “runners high”. Dla mnie psychika to kluczowy i uzupełniający element poza sprawnością fizyczną czy prawidłowym odżywianiem, który ma znaczny wpływ na zwycięstwo i osiągniecie flow podczas treningu – u niektórych na porażkę.

 • Marta Niemier

  Moim zdaniem ciężko jest określić najważniejszy element Fit Life Expo 2017, jednakże myślę, że będzie to wymiana doświadczeń, przekazanie wiedzy od profesjonalistów. Możliwość rozmowy z inspirującymi ludźmi. Dla mnie, dietetyka, bardzo ważne są poglądy i doświadczenie innych.

 • Natalia Krupa

  Najbardziej interesują mnie zajęcia fitnessowe na stepie, gdzie będę mogła zainspirować się i włączyć ciekawe elementy do swoich zajęć, jakie prowadzę na stepie w klubach fitness. Oczywiście ciekawa jestem też wykładów merytorycznych, a najbardziej wykładu motywującego i o zdrowych nawykach, gdyż bez tych dwóch aspektów nie ma postępów w pracy instruktora/trenera/dietetyka. Zobaczenie i przeżycie wszystkiego na żywo, zapewni niesamowite wrażenia, których nie mogę się już doczekać. :)

 • Iwonapawlus

  Oczywiście ze na wybór miss pośladków 😁 Chce zobaczyć ile jeszcze przede mną do osiągnięcia ideału ❤

 • Dariusz Mazur

  Bardzo dobra inicjatywa propagująca zdrowy styl życia szczególnie wśród młodego pokolenia ale i nie tylko. Interesująco zapowiadają się panele dyskusyjne związane z dietetyką i suplementacją, które poprowadzą eksperci z tej branży. Duże możliwości dla tych osób, które na co dzień zajmują się dietetyką. To naprawdę Interesujące wydarzenie pogłębiające wiedzę z zakresu Fit oraz dające możliwość nawiązania nowych kontaktów.

Loading...
Udostępnienia