Teraz czytasz
KONKURS: 3 podwójne wejściówki na FIT LIFE EXPO 2017!

KONKURS: 3 podwójne wejściówki na FIT LIFE EXPO 2017!

fit life expo 2017

Wielkimi krokami zbliża się objęte patronatem medialnym dietetycy.org.pl największe wydarzenie branży fit i sportów siłowych w Polsce – FIT LIFE EXPO 2017.

fit life expo 2017

Co Was tam czeka? Odbywające się po raz pierwszy w kraju eliminacje do elitarnych zawodów Arnold Classic Australia 2018, najbardziej prestiżowe amatorskie zawody sylwetkowe IFBB Diamond Cup, spotkania ze światowej klasy gwiazdami kulturystyki, fitness i sportów siłowych – Mariuszem Pudzianowskim, Chul Soonem, Simeonem Pandą i wieloma wieloma innymi. Równolegle do sportowych atrakcji odbywać się będą również biznesowe poranki i branżowy networking, prelekcje tematyczne i wykłady motywacyjne. Fit Life Expo to także zawody crossfit, konwencja fitness, wybór Miss Boom Boom czyli najlepszych fit pośladków, porady dietetyków, stoiska z suplementami diety, food trucki, strefa chillout, możliwość wzięcia udziału we wspólnych treningach, a także niezwykła próba pobicia rekordu Guinnessa w liczbie pokonanych na rękę zawodników.

Jeśli kochacie fitness oraz kulturystykę – nie może Was tam zabraknąć!

KONKURS!

Specjalnie dla użytkowników dietetycy.org.pl mamy 3 podwójne wejściówki na to wydarzenie. Z radością przekażemy je osobom, które w komentarzu poniżej zostawią do 20 września najciekawsze odpowiedzi na pytanie:

Zobacz również
zalecenia who aktywność fizyczna

Na jaki punkt imprezy Fit Life Expo 2017 czekasz najbardziej i dlaczego (napisz krótko w 2-3 zdaniach!) – napisz w komentarzu poniżej.

Trzymamy kciuki!

WIĘCEJ NA TEMAT WYDARZENIA >

0 0 głosuj
Oceń artykuł :-)
6 komentarzy
Najnowszy
Najstarszy Najwięcej głosów
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie swoje komentarze