Teraz czytasz
KONKURS: 3 x kalendarz dietetyka 2019 z limitowanej serii do wygrania!

KONKURS: 3 x kalendarz dietetyka 2019 z limitowanej serii do wygrania!

kalendarz dietetyka 2019

MUST-HAVE ROKU 2019

Poznajcie KALENDARZ DIETETYKA 2019 – kalendarz stworzony przez dietetyków dla dietetyków, w którym znajdziecie to co potrzebne dla zorganizowania sobie pracy w przyszłym, pełnym sukcesów roku.

Czym jest kalendarz dietetyka?

O wyjątkowości tego kalendarza świadczą funkcje, które u innych mogłyby spowodować zdziwienie, zaś my dietetycy uznamy je za niezbędne. W widoku miesięcznym zobaczycie na przykład sezonowość warzyw i owoców, nietypowe święta jak Dzień Cukrzycy (ułatwienie do prowadzenia Twojego profilu w social media), miejsce na tygodniowy plan zakupów i posiłków. Sama podziałka kalendarza ma 15 minut, co znacznie ułatwia ustawianie wizyt z pacjentami.

To także podręczny niezbędnik z normami badań laboratoryjnych, adresownik, planer szkoleń czy tabela szybkiego odczytu BMI. Wszystko w eleganckiej, twardej oprawie i 250 stronach – to będzie ozdoba Twojego gabinetu :)

Gdzie go zdobyć?

Ilość kalendarzy jest ograniczona, sama seria jest limitowana – można go zdobyć na stronie www.kalendarzdietetyka.pl

Zobacz również
oleje tłoczone na zimno

Zasady konkursu

KONKURS: Tylko do jutra (5.12.2018) – możesz wygrać kalendarz dietetyka w naszym konkursie. Odpowiedz w komentarzu pod spodem na pytanie „Co było najważniejszym wydarzeniem w roku 2018 w dietetyce?”. 3 najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone- wyniki zostaną ogłoszone poniżej 7.12.2018, zaś zwycięzcy zostaną poproszeni o kontakt z redakcją w celu ustalenia szczegółów.

(artykuł sponsorowany)