Teraz czytasz
KONKURS: 3x wejściówki na konferencję + warsztaty – Śląska Jesień Dietoterapii 2017

KONKURS: 3x wejściówki na konferencję + warsztaty – Śląska Jesień Dietoterapii 2017

Już w najbliższych dniach w Katowicach odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń dietetycznych tej jesieni – czyli Śląska Jesień Dietoterapii. Wspólnie z organizatorem przygotowaliśmy dla użytkowników dietetycy.org.pl – który jest patronem medialnym wydarzenia – konkurs, w którym do wygrania są trzy wejściówki na konferencję i warsztaty.

Już 18 listopada w Katowicach odbędzie się konferencja ŚLĄSKA JESIEŃ DIETOTERAPII 2017: choroby dietozależne – lekarz i dietetyk – naczynia połączone

Jest to wspólne forum lekarzy i dietetyków dla wymiany najnowszej, aktualnej wiedzy naukowej i doświadczeń praktycznych z obszaru leczenia otyłości oraz chorób dietozależnych. ŚLĄSKA JESIEŃ DIETOTERAPII 2017 organizowana jest pod Patronatem Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością.

Dowiedz się więcej na temat wydarzenia: ŚLĄSKA JESIEŃ DIETOTERAPII 2017

Zobacz również
matka dziecko zdrowie

Lub już teraz się zarejestruj na wydarzenie

ZASADY KONKURSU

Odpowiedz w 2-3 zdaniach do 15.11.2017 w komentarzu pod tym tekstem na pytanie: “Czym różni się spojrzenie na pacjenta od strony dietetyka i lekarza?”

Najciekawsze 3 odpowiedzi zostaną nagrodzone wejściówką na konferencję i warsztaty. Wyniki zostaną ogłoszone poniżej, zaś zwycięzcy poinformowani dodatkowo mailem (na adres powiązany z kontem, z którego komentujecie).

0 0 głosuj
Oceń artykuł :-)
10 komentarzy
Najnowszy
Najstarszy Najwięcej głosów
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie swoje komentarze