KONKURS: Dlaczego kochamy zieloną herbatę?

Jest pełna dobrego smaku i korzystnych dla zdrowia antyoksydantów – ZIELONA HERBATA, czyli ulubienica dietetyków według naszego ostatnie sondażu.

Wspólnie z Soti Natural zapraszamy Was dzisiaj do konkursu, w którym do wygrania jest pudełko z zaparzonymi herbatami Soti Natural (0% cukru i słodzików!). Jeśli kochacie zieloną herbatę to na pewno Wam się spodoba. Dowiecie się o nich więcej tutaj.

ZASADY KONKURSU:

Napisz do 16.08.2017 w komentarzu do tego artykułu w 2-3 zdaniach odpowiedź na pytanie “Dlaczego kocham zieloną herbatę?“. Najbardziej inspirująca i ciekawa odpowiedź zostanie nagrodzona. Zwycięzcę ogłosimy poniżej a informację prześlemy na adres e-mail powiązany z kontem użytkownika na dietetycy.org.pl.

Trzymamy kciuki i zaczynamy zabawę!

Zostaw swoją opinię:

O autorze

Kontakt: redakcja@dietetycy.org.pl

 • Dziękujemy wszystkim za udział w zabawie. Z przyjemnością ogłaszamy, że po naradzie jury zdecydowało nagrodzić za oryginalność i poczucie humoru Panią Dorotę. Gratulujemy! Ze zwycięzcą skontaktujemy się mailowo.

 • Tami Rosłoń

  Dlaczego kocham zieloną herbatę? Bo jest uniwersalna. Gdy tego potrzebuję – przynosi ukojenie (parzona ponad 5minut) lub dostarcza energii do działania (parzona 2-5minut). Można ją nie tylko pić, ale również dodawać do różnych dań – mi najlepiej smakuje, gdy dodam ją do smażonego na oleju rzepakowym kurczaka :). Można nią zastąpić kawę do ploteczek :) lub wieczornej lektury.

 • akuchniewska

  Kocham zieloną herbatę za jej kolor, bo jest po prostu piękny, ale kocham ją również za jej antynowotworowe właściwości. To właśnie ona, jest tak prostym wyborem w życiu codziennym, który może zminimalizować wzrost komórek rakowych. Ma cudowny zapach i smak, wystarczy tylko zaparzyć ją i zatrzymać się na chwilę. Chwilę, która przyniesie nam wyjątkowy relaks.

 • Dorota

  Zielona herbata jak zapach lata, napędza mnie i mego brata, wypita co rano smakuje tak samo… czyli wspaniale, nie nudzi mnie wcale. Kocham ją ogromnie, bo bardzo dba o mnie. Chcę jej dużo pić, by móc długo żyć. Konieczna wygrana, nie lećcie w banana;)

 • Weronika Kordjaka

  Czerwona, czarna, biała, owocowa, ziołowa, a może… zielona? Mowa oczywiście o herbatach, z czego na największą uwagę zasługuje ta ostatnia, którą śmiało możemy wystawić na piedestał z powodu bezkonkurencyjnej dominacji nad innymi w kwestii rozmaitych właściwości zdrowotnych. Miło jest łączyć przyjemne z pożytecznym, gdyż właściwości to jedno, a bogactwo smaku to osoba kwestia, w której każdy może wykazać się własnymi preferencjami- z imbirem, miodem cytryną lub zupełnie saute, jedno jest pewne każda jest pyszna. W mojej opinii wynika to z jej natywności, jest jedynie lekko przefermentowana, a jej kolor nasuwa skojarzenie środowiska naturalnego i malowniczej flory :)

 • Jarosław Głasek

  Bo rozrzedza krew, więc wszystkie potencjalnie napotkane wampiry, które się napiją – dostają rzadką i słomkową, zamiast gęstej, bordowej i energetycznej. Taki psikus!

 • Angelika

  Kocham zieloną herbatę za to, że daje mi kopa do działania każdego poranka. Dzięki zawartości antyoksydantów dba o moją cerę, na której jest mniej szarości , zmarszczek i zmęczenia. A najbardziej kocham ją za to, że dba o moją sylwetkę.

 • Mag Świ

  Zielona herbata jest dla mnie jak letnia łąka w cudowny poranek…zaczynam i kończę nią mój dzień. Tych dni jest dużo dlatego potrzebuje dużooooooo mojej herbatki😊 ona po prostu koi moje nerwy i sprawia że ciężki dzień może stać się dniem bez obaw, smutków i trosk 😄

 • FitPaula

  Zielona herbata to dla mnie zastrzyk energii każdego ranka – jeśli jest dobrze zaparzona daje świetny start i nastraja na całą resztę dnia. A do tego to bogactwo antyoksydantów – kocha je moje ciało i kocham ją za jej smak!

Loading...
Udostępnienia