Konkurs: Do wygrania zaproszenie na szkolenie “Dietcoaching” w Poznaniu

Mamy przyjemność zaprosić czytelników dietetycy.org.pl do wzięcia udziału w konkursie organizowanym wspólnie z Centrum Edukacji i Poradnictwa Żywieniowego Nutricenter. 

Aby wziąć w nim udział, należy przesłać do niedzieli 18.10.2015, do 23:59 odpowiedź na pytanie konkursowe: “Jaki jest klucz sukcesu przy motywowaniu do zmiany nawyków żywieniowych?”.

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres redakcja@dietetycy.org.pl

Odpowiedzi nie powinny przekraczać objętości 1000 znaków.

Najciekawsza odpowiedź zostanie nagrodzona wejściówką na szkolenie Nutricenter – “Dietcoaching”, organizowane w Poznaniu 24-25.10.2015 !

Informacja o zwycięzcy pojawi się pod tym artykułem już w poniedziałek 19.10.

logo

Zostaw swoją opinię:

O autorze

Kontakt: redakcja@dietetycy.org.pl

  • “Jaki jest klucz sukcesu przy motywowaniu do zmiany nawyków żywieniowych ?

    Podczas zmiany nawyków żywieniowych najważniejsze to określenie osiągalnego celu, który jest mierzalny i określony w czasie. Pierwszy krok prowadzący do zmiany nawyków żywieniowych jest trudny, ale trudniejsze jest utrzymanie motywacji na stałym, wysokim poziomie, która pozwoli wytrwać w postanowieniu.

    Kluczem do sukcesu jest określenie precyzyjnej strategii działania; motywacja pacjenta, ale także jego otoczenia (rodziny i przyjaciół); wsparcie online w każdym momencie dietoterapii; eliminacja demotywatorów.

    Kluczem jest także przygotowanie pacjenta, że będą pojawiały się pokusy kulinarne, oraz zmiana nastawienia pacjenta aby nie myślał, że wszystko jest czarne lub białe (wszystko albo nic) – jeśli pojawi się wpadka zmotywowanie pacjenta aby nie porzucał postanowień i działał dalej. Namówienie pacjenta aby świętował swoje małe – WIELKIE sukcesy, nie koniecznie poprzez dogadzanie sobie jedzeniem, ale na przykład robiąc coś tylko dla siebie, coś na co miało się zawsze ochotę”

  • Dziękujemy za liczne odpowiedzi – niestety zwycięzca mógł być tutaj tylko jeden. Tym samym mamy przyjemność ogłosić zwyciężczynię konkursu – została nią Pani Anna Kawicka – gratulujemy, szczegóły prześlemy w wiadomości e-mail. Poniżej zaś wybrana przez jury najlepsza odpowiedź.

Loading...
Udostępnienia