Konkurs: zdrowo jem, więcej wiem – edycja 2016/2017

bos

Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie dla zerówek i klas I-III szkół podstawowych – siódmej edycji “Zdrowo jem, więcej wiem”. W tym roku portal dietetycy.org.pl objął patronat medialny wydarzenia i tym milej jest nam przybliżyć tę ważną inicjatywę.

Projekt ma charakter międzyszkolnej rywalizacji zespołowej. Uczy nie tylko pracy w grupie, ale przede wszystkim zmienia nawyki żywieniowe, edukuje, skłania do zmiany stylu życia. Poprzez uświadamianie Nauczycielom, Rodzicom oraz Dzieciom, jak ważne jest zdrowe odżywianie oraz aktywność sportowa, ma na celu zmianę świadomości społecznej.

Zdrowo jem, więcej wiem to między innymi:

  • bogata oferta edukacyjna dla zerówek i klas I-III szkół podstawowych
  • wsparcie nauczyciela rzetelną wiedzą naukową na temat zdrowego odżywiania i roli aktywności fizycznej, podaną w przystępny i nieszablonowy sposób na portalu www.aktywniepozdrowie.pl,
  • wiele wartościowych nagród o łącznej wartości 30 000 złotych – dla nauczycieli, dzieci oraz szkół – z najcenniejszą, naszym zdaniem, nagrodą „główną” dla wszystkich osób, które zaangażują się w ten projekt, jaką jest możliwość zmiany dotychczasowego stylu życia na zdrowszy i bardziej aktywny.

VII edycja konkursu odbywać się będzie pod honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy

Sprawdź jak zgłosić udział w projekcie:

Na stronie zdrowojem.fundacjabos.pl znajduje się formularz rejestracyjny, który trzeba wypełnić i przesłać do 3 października br.

W razie pytań prosimy o kontakt z koordynatorem projektu, Marią Jakubowską, tel: 22 532 71 94, e-mail: zdrowojem@fundacjabos.pl

Przeczytaj także na dietetycy.org.pl:  Wpływ spożycia antocyjanów na funkcjonowanie płuc

Więcej informacji można znaleźć na stronie: zdrowojem.fundacjabos.pl

 

Zostaw swoją opinię:

O autorze

Redakcja Dietetycy.org.pl -

Kontakt: redakcja@dietetycy.org.pl

Yes No