Labpartners – pierwszy na rynku program partnerski dla dietetyków badań diagnostycznych

labpartners diagnostyka

Wielu pacjentów poradni dietetycznych potrzebuje wsparcia medycznego w diagnostyce swoich przypadłości. Ci, korzystający z państwowej opieki zdrowotnej, często zmuszeni są na długi czas oczekiwania w celu przeprowadzenia odpowiedniej diagnostyki. Z tego powodu wiele osób decyduje się na skorzystanie z szerokiej oferty komercyjnych laboratoriów diagnostycznych, w szczególności gdy objawy zaostrzają się.

W praktyce dietetycznej konsultujemy pacjentów, którzy uskarżają się między innymi na przemęczenie, pogorszenie wydolności fizycznej, brak postępu w redukcji masy ciała, rozdrażnienie, bóle brzucha, wysypki czy dolegliwości ze strony jelit. Dietetyk, chcąc odpowiednio dobrać jadłospis do potrzeb pacjenta, poza poszerzonym wywiadem, analizą dzienniczka żywieniowego często potrzebuje dodatkowych informacji o stanie zdrowia pacjenta.

Poznaj Labpartners i… zarabiaj!

Doskonałym narzędziem są badania laboratoryjne, których dostępność na rynku jest ogromna a wyniki pozwalają na jednoznaczne określenie problemu i zastosowanie odpowiedniego żywienia, dostosowanego do konkretnego przypadku.

Warto wybrać sprawdzone laboratorium ale także takie, które dysponuje licznymi punktami pobrań materiału biologicznego, co jest oczywistym ułatwieniem i wygodą dla pacjentów. Takim rozwiązaniem jest właśnie Labpartners.pl, pierwsze w Polsce rozwiązanie oferty diagnostycznej skierowane do dietetyków, będące częścią dobrze znanej na rynku spółki Diagnostyka sp. z o.o.

Badania zlecane przez Internet z prowizją dla dietetyka

Wychodząc naprzeciw zmieniającemu się rynkowi, wiele usług dostępnych jest przez Internet. Laboratoria Diagnostyka przyzwyczaiły pacjentów do łatwego, zdalnego wyboru określonych badań oraz bardzo szybkiego dostępu do wyników online.

Analogicznie jest z usługą Labpartners.pl, w której dietetyk, logując się przez platformę  LABgo, ma możliwość generowania zleceń badań w punktach pobrań sieci Diagnostyka oraz skorzystania z oferty prowizyjnej gwarantowanej przez sieć laboratoriów.

Celniejsza diagnostyka

Marża to jednak nie koniec korzyści jakie otrzymuje dietetyk, korzystający z Labpartners.pl. Przede wszystkim platforma daje szerszą możliwość postawienia diagnozy pacjentowi przez co poszerza się zakres informacji niezbędnych do wdrożenia odpowiedniego postępowania żywieniowego. Pacjent, który otrzymał kompleksową, profesjonalną usługę, będzie z większym prawdopodobieństwem powracał do wybranego specjalisty, jak również polecał jego usługi osobom znajomym.

Jak zatem wygląda proces zlecania badań i rozliczenie z pacjentem?

Dietetyk, logując się na platformie LABgo zleca badania, a pacjent dostaje od razu smsem oraz mailem numer zlecenia, z którym udaje się do jednego z 600 punktów pobrań dostępnych w całej Polsce. Wykwalifikowany personel medyczny pobiera materiał biologiczny. Po określonym czasie pacjent otrzymuje wynik w formie wydruku lub elektronicznie.

dietetyka
Svyatoslav Lypynskyy / 123RF

Rozliczenie pomiędzy dietetykiem a pacjentem następuje standardowo jak po każdej wizycie, jednak kwota jest powiększona o sumę niezbędną do opłacenia badań diagnostycznych.  Następnie dietetyk opłaca umówione badania, dokonując płatności na platformie, a różnica pomiędzy ceną sprzedaży dla pacjenta a ceną zakupu na platformie stanowi marżę. Należy podkreślić, że Labpartners nie ingeruje w ceny sprzedaży badań, ale podaje ich ceny referencyjne / sugerowane.

Ile można zarobić na uczestnictwie w programie?

Z szacunków Labpartners wynika, że przeciętnie dietetyk powinien uzyskać dodatkowy zarobek ze zlecania badań pomiędzy 500 a 1500 zł, przy czym ograniczenie z góry jest wyłącznie szacunkowe, a wartość zrealizowanej marży zależy wyłącznie od wartości zleconych badań.

Jakie badania znajdują się w ofercie tego laboratorium?

Na platformie znajduje się oferta ponad 2 tys. badań oraz pakietów badań, które można zlecać pacjentowi. Wybierać można w szerokim zakresie badań podstawowych takich jak oznaczenie morfologii, badania poziomów hormonów tarczycy, próby wątrobowe, czy poziomy glukozy i składników mineralnych. Ponadto w praktyce dietetyka bardzo pomocne mogą być badania mikroflory jelitowej, testy na alergie i nietolerancje pokarmowe, także badania genetyczne tzw. genodiety.

Program partnerski Labpartners dla dietetyków – 50 zł na start i program poleceń

Dla nowo zarejestrowanych dietetyków Labpartners przewidział doładowania o wysokości 50 zł (kod, który trzeba wpisać podczas rejestracji: BB00F3B07 ). 

Zobacz również
choroba hirschprunga

Każdy zaś zarejestrowany dietetyk otrzyma również swój indywidualny kod, który będzie mógł przekazać znajomemu dietetykowi. Jeśli nowy użytkownik zarejestruje się przy użyciu kodu – obie osoby (dietetyk, który przekazał kod znajomemu oraz dietetyk, który skorzystał z kodu) otrzymają po 50 zł doładowania na konto. Doładowanie przez polecenia może zostać przeznaczone także na zakup badań na platformie.

Podsumowanie

Dostępność wiarygodnych badań laboratoryjnych jest istotną częścią opieki nad pacjentem w gabinecie dietetycznym, z uwagi na lepsze dostosowanie usługi do potrzeb danej osoby. Labpartners poza dużą bazą badań oraz punktów pobrań daje także możliwość uzyskania atrakcyjnych prowizji generowanych w ramach codziennej pracy dietetyka z pacjentem. Labpartners jest warte uwagi także ze względu na renomę laboratoriów Diagnostyka.

Szczegółowe informacje na https://labpartners.pl/ oraz pod numerem telefonu 22 228 94 90 lub przez mail: kontakt@labpartners.pl

Dowiedz się więcej na stronie, klikając link lub logo:

https://labpartners.pl/