Lekko i zdrowo

Lekko i Zdrowo – Dietetyk bliżej Ciebie!

Logowww.lekkoizdrowo.pl

  • Oferuję Państwu poradnictwo żywieniowe bez wychodzenia z domu: poprzez kontakt mailowy i/lub telefoniczny.
  • Mogą Państwo skorzystać z samej porady albo zdecydować się na ułożenie indywidualnego jadłospisu wraz z zaleceniami żywieniowymi, który zostanie wysłany na Państwa adres e-mail.
  • Jest to oferta skierowana szczególnie do osób, które z różnych przyczyn nie mogą lub nie mają czasu, aby osobiście wybrać się do dietetyka.
  • Po zgłoszeniu mailowym lub telefonicznym otrzymają Państwo formularz (wywiad żywieniowy i medyczny) w formie pliku tekstowego. Należy wypełnić go dokładnie i odesłać z powrotem. Wypełniony formularz będzie podstawą do opracowania indywidualnego planu żywieniowego dla Państwa.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z USŁUG PORADNI LEKKO I ZDROWO? 

– Ponieważ dokładam szczególnych starań, aby każdy jadłospis i zalecenia były indywidualnie dostosowane do potrzeb konkretnego pacjenta.

– Po otrzymaniu jadłospisu mogą Państwo liczyć na wsparcie i opiekę dietetyka we wdrażaniu zaleceń. Odbywa się to w formie konsultacji dodatkowych.

– Zapewniam przyjazną atmosferę oraz atrakcyjne ceny i promocje.

– Dietetyka to mój zawód, ale także pasja, dlatego dzielę się z Państwem swoimi przepisami kulinarnymi.

– Oferuję ułożenie diety dla osób zdrowych (m.in. dla kobiet w ciąży i w okresie laktacji, dla osób aktywnych fizycznie, dla osób starszych, dla wegetarian) oraz dla osób z różnymi schorzeniami (m.in. otyłość, cukrzyca, nadciśnienie, hiperlipidemia, choroba refluksowa, zaparcia). Więcej informacji na stronie www.lekkoizdrowo.pl. Znajdą tam Państwo takżde darmowe zdrowe przepisy kulinarne! Zapraszam serdecznie!

Przeczytaj także na dietetycy.org.pl:  Dietetyk Naturhouse Toruń

www.lekkoizdrowo.pl

Kontakt: dietetyk@lekkoizdrowo.pl

tel.: 696 537 910

Zostaw swoją opinię:

O autorze

Redakcja Dietetycy.org.pl -

Kontakt: redakcja@dietetycy.org.pl

Yes No