Naturhouse Olsztyn Warmia Towers

Dietetyk: mgr. inż. Katarzyna Dąbkiewicz

Ul. Barczewskiego 1

10-061 Olsztyn

Tel: 89 300 03 45

e-mail: olsztyn.barczewskiego@naturhouse-polska.com

facebook: https://www.facebook.com/naturhouse.olsztyn.warmiatowers/

Strona www: naturhouse-polska.pl/adresy-centrow-nh/warminsko-mazurskie/olsztyn/centrum-dietetyczne-naturhouse-warmia-towers/

Centrum Dietetyczne Naturhouse Warmia Towers to miejsce, w którym schudniesz bez zbędnych wyrzeczeń. Naszym celem jest reedukacja żywieniowa, dzięki czemu zmienisz swoje nawyki żywieniowe na stałe i tym samym nie będziesz mieć problemu z utrzymaniem wagi po zakończeniu kuracji. Pracujemy na skutecznej i kompleksowej metodzie opartej na trzech fundamentalnych filarach:

  1. Wsparcie dietetyka – regularne spotkania z dietetykiem mają charakter edukacyjny oraz motywacyjny. Dietetyk kontroluje postępy kuracji, wykonuje analizę składu ciała oraz pomiary antropometryczne.
  2. Dieta – smaczna, łatwa w przygotowaniu, dostosowana do trybu życia, preferencji żywieniowych oraz jednostek chorobowych.
  3. Naturalna suplementacja – ekstrakty z owoców, warzyw oraz ziół w połączeniu z dietą pomogą w osiągnięciu założonego celu.

Oferujemy indywidualnie dobrane kuracje:

odchudzające, oczyszczające, wzmacniające organizm, poprawiające parametry krwi oraz wiele innych.

Swoją przygodę z Naturhouse można rozpocząć od bezpłatnej konsultacji, w trakcie której dietetyk przeprowadzi wywiad zdrowotny i żywieniowy, pozna oczekiwania i cele, a następnie wykona niezbędne pomiary m. in. analizę składu ciała . Na podstawie tych danych dietetyk zaproponuje odpowiednią kurację.

Zapraszamy serdecznie!

https://rezerwacje.naturhouse-polska.pl/index.php/?lokalizacja=olsztyn.barczewskiego

Zostaw swoją opinię:

O autorze

Redakcja Dietetycy.org.pl -

Kontakt: redakcja@dietetycy.org.pl

Yes No