Naturhouse Rumia


NATURHOUSE Rumia – dietetyka i reedukacja żywieniowa

telefon: 509-926-440

e-mail: rumia.dabrowskiego@naturhouse-polska.com

adres: 84-230 Rumia, Dąbrowskiego 27

facebook: https://www.facebook.com/Dietetyk-Rumia-Naturhouse-200889439942011/

www: naturhouse-polska.pl/adresy-centrow-nh/pomorskie/rumia/centrum-dietetyczne-naturhouse/

rezerwacje internetowe: http://rezerwacje.naturhouse-polska.pl/?lokalizacja=rumia.dabrowskiego

godziny otwarcia: poniedziałek, środa, Piątek  8.00 – 16.00, wtorek 12.00-20.00, czwartek 11.00-19.00

1

Istnieje wiele metod odchudzania: diety cud, głodówki, środki wspomagające gubienie kilogramów czy koktajle zastępujące pełnowartościowe posiłki. Niestety większość z nich nastawiona jest na szybki, lecz niestety krótkotrwały efekt, który zazwyczaj kończy się powrotem do dawnej wagi.

Czy istnieje więc metoda, która pozwoliłaby schudnąć zdrowo i bez efektu jo-jo? Okazuje się, że tak! Pomoc naszego dietetyka skierowana jest do wszystkim, którzy chcieliby zmienić swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe na zdrowsze. Pomażemy osobom, które z rożnych powodów nie są zadowolone ze swojej figury – kobietom po okresie ciąży lub w trakcie menopauzy, mężczyznom z tzw. brzuszkiem, osobom prowadzącym stresujący tryb życia, jak również nastolatkom, u których problemy z wagą występują coraz częściej.

1

Nasza kadra:

Dietetyk Małgorzata Neubauer

1

Asystentka Dietetyka- Natalia Marshall.

1

Jak to działa?

Metoda Naturhouse jest stosowana w 30 krajach na całym świecie, co potwierdza jej skuteczność. Kompleksowo łączy w sobie 3 elementy:

  • opieka dietetyka:regularne wizyty w trybie cotygodniowym pomagają utrzymać stałą motywację oraz dają dietetykowi możliwość kontroli nad procesem chudnięcia.
  • zbilansowana dieta:uczy prawidłowego sposobu odżywiania, jest pełnowartościowa przez co nie pojawia się uczucie głodu, dodatkowo jest prosta i szybka w przygotowaniu oraz bardzo smaczna.
    • naturalna suplementacja: w Centrach Naturhouse wykorzystywane są suplementy diety, których skład oparty jest na roślinnych wyciągach. Mają one za zadanie wzmocnić organizm, oczyścić go i wspomóc proces odchudzania. Są dobierane indywidualnie przez dietetyka, co pozwala na osiągnięcie zamierzonego celu.

W trakcie kuracji dietetyk dba nie tylko o utratę wagi, ale również zapobiega pojawieniu  się efektu jo-jo. W tym celu proces diety kończy się etapem stabilizacji, który polega na stopniowym wyprowadzeniu z procesu chudnięcia i pozwala uniknąć powracających kilogramów.

Serdecznie zapraszamy do naszego Centrum Dietetycznego w Rumi.

5/5 (1)

Zostaw swoją opinię:

O autorze

Kontakt: redakcja@dietetycy.org.pl

  • halina tomaszek

    Polecam ten punkt jak i dietetyka Małgorzatę Neubauer , na pierwszej wizycie zaufałam tej kobiecie – doświadczenie, liczba odchudzonych osób, sympatia i zaangażowanie oraz bogata wiedza w dziedzinie dietetyki oraz schorzeń ludzkich . Dziękuję Pani Małgosiu za moje 10 kg mniej :) :)

  • kalina kopec

    Polecam punkt Nature house w Rumi. Dietetyczka Gosia – kobieta z 10 letnim stażem pracy jako dietetyk (widziałam dyplomy , sporo tego ) rozpisuję diety smaczne i różnorodne , efekty tygodniowe to ok 1,5 kg a dodam ze choruję na niedoczynność tarczycy. To jedyna dietetyczka przy której mam takie wyniki w odchudzaniu. Diety są powiązane z naturalną suplementacją, która jest dobierana do każdego indywidualnie pod względem np chorób. Polecam dla osób z chorobami tarczycy . Schudłam już 13 kg

Loading...
Udostępnienia