Oferta pracy – Dietetyk – Jasło

axamo

Axamo to agencja zatrudnienia (nr certyfikatu 10825) specjalizująca się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Realizujemy projekty na stanowiska managerskie, specjalistyczne oraz techniczne dla krajowych firm produkcyjnych i usługowych. Działania naszej firmy skupiają się również na świadczeniu kompletnych rozwiązań rekrutacyjnych dla sektora medycznego oraz inżynieryjnego w Wielkiej Brytanii. Naszą misją jest pomoc kandydatom w realizacji ich celów zawodowych oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami.

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży dietetyki oraz żywienia. Firma posiada centra dietetyczne w całej Polsce, w związku z dalszym rozwojem, poszukujemy zmotywowanych i nastawionych na rozwój kandydatów gotowych do objęcia pracy na stanowisku Dietetyka w gabinecie w Jaśle.

DIETETYK

Lokalizacja: Jasło (Podkarpacie)

Główne zadania na stanowisku:

  • profesjonalna, oparta na zaufaniu i bezpieczeństwie oraz zgodna ze standardami firmy współpraca z klientami,
  • budowanie trwałych i przyjaznych relacji z klientami,
  • ustalanie diet indywidualnie do potrzeb klientów,
  • zaangażowanie w akcje promocyjne prowadzone przez centralę firmy.

Oczekiwania wobec kandydatów:

Idealny kandydat musi mieć wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane kierunki to dietetyka i żywienie człowieka, technologia żywności i pochodne), posiadać łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz wykazywać się zaangażowaniem oraz samodzielnością.  Doświadczenie na podobnym stanowisku jest mile widziane, nie jest to jednak warunek konieczny.

Dlaczego warto aplikować?

Klient oferuje:

  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 2200 zł brutto + rozbudowany pakiet premiowy (prowizje od utargu punktu, premie uznaniowe)
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • 2-3 tygodniowe szkolenie wdrażające, przygotowujące do objęcia stanowiska Dietetyka (szkolenie na koszt firmy) + obszerny zestaw materiałów szkoleniowych
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez specjalistyczne szkolenia oraz kursy
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • pomoc i wsparcie asystentki dietetyka, która jest cały czas w punkcie

Praca na pełen etat, w pełnym wymiarze godzin.

Osoby spełniające powyższe kryteria, zainteresowane ww. ofertą pracy proszone są o przesłanie CV na adres praca@axamo.pl w tytule wiadomości wpisując  nazwę stanowiska.

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje –  zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Zostaw swoją opinię:

O autorze

Kontakt: redakcja@dietetycy.org.pl

Loading...
Udostępnienia