Konferencja „Pacjent wybiera. Nowa jakość w usłudze żywienia pacjentów” – Kraków, 29.09.2023

Avatar photo

Czy polski pacjent może jeść posiłki jak w amerykańskich filmach?
O tym i wielu innych tematach dot. posiłków w szpitalach dyskutować będą eksperci i uczestnicy konferencji Pacjent wybiera. Nowa jakość w usłudze żywienia pacjentów.

„Pacjent wybiera” to przesłanie, które ma zachęcić dyrektorów i menadżerów szpitali, a także lekarzy i dietetyków do spojrzenia na żywienie pacjentów z perspektywy nowych możliwości, europejskich trendów w ochronie zdrowia i potrzeb pacjentów. Temat podkreśla istotną rolę pacjenta w procesie żywienia w szpitalu oraz potrzebę skoncentrowania się na jego preferencjach i dobrostanie.

W trakcie konferencji szeroko omawiane będą tematy dotyczące żywienia zbiorowego pacjentów w Polsce i na świecie. W gronie ekspertów z dziedziny medycyny, dietetyki, bezpieczeństwa żywności, zarządzania i jakości w ochronie zdrowia uczestnicy konferencji będą rozmawiać o światowych trendach, innowacjach i rozwiązaniach, dzięki którym jest już możliwość wdrożenia w polskich szpitalach nowego standardu usług żywienia pacjentów pozwalającego m.in.: na wybór posiłków z menu, zwiększającego bezpieczeństwo żywności, ograniczającego marnotrawienie żywności. Na konferencji, poza prelegentami z Polski, wystąpią także eksperci z zagranicy, którzy zaprezentują dobre praktyki i przykłady rozwiązań ze swoich krajów.

Organizator, firma Rekeep Polska, zaprasza do udziału w konferencji wszystkie osoby zaangażowane w żywienie pacjentów chcące spojrzeć na posiłki szpitalne
z perspektywy nowych możliwości, europejskich trendów i oczekiwań pacjentów.

Rejestracja i szczegóły:

Wstęp na konferencję jest bezpłatny.

Wymagana jest rejestracja na: www.pacjentwybiera.pl 

Zobacz również

Miejsce i termin:

Informacje dodatkowe:

Konferencja Pacjent wybiera. Nowa jakość w usłudze żywienia pacjentów

Miejsce: Aula Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie (bud. A)
Data: 29.09.2023 r. od godz. 11.00
Program i zapisy: pacjentwybiera.pl
Konferencja przeznaczona jest dla dyrektorów i kadry zarządzającej szpitali oraz dietetyków.