Patrycja Sankowska

Profil autora dietetycy.org.pl:

dietetyk_Patrycja_SankowskaNazywam się Patrycja Sankowska. Jestem dietetykiem medycznym, specjalistką ds. żywienia człowieka.

Swój tytuł zawodowy zdobyłam na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie, gdzie obecnie kształcę się na studiach II stopnia. Doświadczenie zawodowe uzyskałam dzięki pracy w gabinetach dietetycznych, praktykach zawodowych w szpitalach dla dzieci i dorosłych oraz poradniach. Podejście do racjonalnego żywienia opieram na stałym kształceniu umiejętności, uczestnictwie w licznych kursach i warsztatach, specjalistycznej literaturze oraz śledzeniu nowinek żywieniowych i medycznych. Uznanie moich pacjentów i uzyskane przez nich rezultaty są dla mnie największym sukcesem.

– Prowadzę poradnictwo żywieniowe dla osób zdrowych i ze schorzeniami dietozależnymi (szczegóły konsultacji dietetycznych na www.diet-coaching.xaa.pl).

– Przeprowadzam zajęcia edukacyjne oraz warsztaty dotyczące m.in zasad prawidłowego żywienia (wśród dorosłych, dzieci, młodzieży m.in. w szkołach i przedszkolach).

– Udzielam porad z dziedziny dietetyki oraz piszę artykuły o tematyce żywieniowej dla znanych czasopism i portali tj. Food Forum, abcZdrowie, Gazeta Zdrowie, NaTemat.

Po przepisy i wskazówki żywieniowe zapraszam na moją stronę diet-coaching.xaa.pl

Jesteś tym co jesz!

Zgłoś się do mnie i zadbaj o swoje zdrowie i wygląd!

dietetyk Patrycja Sankowska

tel. 535-513-446

e-mail: info@diet-coaching.xaa.pl

Gabinet dietetyczny: Wałcz, ul. Dąbrowskiego 7 (1 piętro)

Szczecin: konsultacje domowe

SZCZEGÓŁY NA www.diet-coaching.xaa.pl

Lista artykułów tego autora:

[latestbyauthor author=”Patrycja Sankowska” show=”50″]