Pomysł na zdrowy, smaczny i szybki obiad

Avatar photo
the green wood pecker trill

Na polskim rynku wciąż jest mało gotowych, zdrowych dań, szybkich i łatwych w przyrządzeniu. Jednym z wyróżniających się produktów jest kaszotto i risotto z grzybami marki The Green Woodpecker Trill. Z pewnością produkty tej marki przypadną do gustu osobom, które chcą się zdrowo odżywiać, a nie zawsze mają pomysł na to co zjeść na obiad.

Produkty The Green Woodpecker Trill posiadają wyjątkowo krótki, przyjazny skład: znajdziemy w nim jedynie ryż lub kaszę, suszone grzyby oraz suszone warzywa. Produkty wykorzystywane do stworzenia kaszotta i risotta The Green Woodpecker Trill są najwyższej jakości: kasza gryczana biała, niepalona, pochodzący z Włoch i wykorzystywany do risotto ryż arborio, starannie wyselekcjonowane grzyby i warzywa. Produkt nie zawiera soli.

Przygotowanie dania jest bardzo proste. Na patelni wystarczy rozgrzać 2 łyżki oliwy, następnie dodać zawartość opakowania i mieszać około 2 minuty. W następnej kolejności należy dodawać po jednej chochelce około litr bulionu, mieszając. Dla smaku można dodać białe wino i przyprawić. Dania The Green Woodpecker Trill sprawdzą się jako samodzielny posiłek lub jako baza do dalszych kulinarnych poszukiwań. Są świetnym rozwiązaniem dla osób ceniących wyjątkowy smak i dbających o linię.

Produkty The Green Woodpecker Trill dostępne są na stronie: https://thegreenwoodpeckertrill.com/sklep. Znajdziesz tam również wiele inspiracji i przepisów.

Zobacz również
tempeh