fbpx

Poradnia Dietetyczna – Ku Zdrowej Diecie!

Dietetyk Bielsk Podlaski

Doradzamy naszym klientom jak dzięki zmianie sposobu odżywiania można wpłynąć na poprawę swojego zdrowia i samopoczucia. Prowadzimy zarówno programy indywidualne jak i grupy wsparcia oraz warsztaty dostosowane do potrzeb naszych klientów także tych wymagających odpowiedniego prowadzenia żywieniowego podczas choroby.

Współpracujemy z ośrodkami sportowymi, trenerami personalnymi oraz lekarzami. Zadbaj o swoją formę! Napisz do nas i umów się na wizytę! Pamiętaj! Wszystko w Twoich rękach! Zwiększ poczucie własnej wartości, popraw swoje zdrowie, zyskaj witalność, energię oraz chęć do życia! Zapraszamy!

Poradnia Dietetyczna – Ku zdrowej diecie! ul. A. Mickiewicza 27 / 2 17-100 Bielsk Podlaski

Świadczymy również poradnictwo przez internet, napisz do nas i dowiedz się więcej: kuzdrowejdiecie@biznespoczta.pl Zapraszamy do współpracy instytucje oraz firmy, którym bliska jest idea zdrowego stylu życia. Chętnie poprowadzimy wspólnie warsztaty dotyczące prawidłowego odżywiania. Organizujemy również szkolenia dla firm. Proszę pamiętać – zdrowy pracownik, to wydajniejszy pracownik i lepsze efekty dla Państwa firmy.

Odwiedź również: Fanpage na Facebooku

Zostaw swoją opinię:

O autorze

Redakcja
Yes No