Portal dietetycy.org.pl co miesiąc odwiedza około 150 tysięcy osób, poszukujących sprawdzonej wiedzy dietetycznej. Czasem poszukują bezpośredniego kontaktu ze specjalistą, który w przystępny sposób wyłoży wiedzę. Jeśli jesteś nim Ty – rozpocznij współpracę z nami!

Jak to działa?

Zakładamy dla Ciebie konto do którego się logujesz ilekroć masz na to czas. Zaproszenie do korzystania z usługi dla Klienta pojawia się w rogu ekranu na portalu. Ty zaś sam ustalasz stawkę za minutę rozmowy online z klientem. Do niej doliczany jest VAT oraz opłata technologiczna (20% dla operatora rozwiązania) i prowizja portalu (10%). W praktyce otrzymujesz aż 70% zarobionej kwoty. Możesz korzystać z serwisu poprzez komputer, jak i przez komórkę z systemem android (przeglądarka chrome).

Jak wygląda rozliczenie?

Rozpoczynając współpracę podpisujesz umowę zlecenie z anymind.com – operatorem rozwiązania, który w ramach swojej prowizji odprowadza za Ciebie większość formalności – podatek dochodowy, ZUS, etc. Możesz zatem rozpocząć współpracę nie prowadząc działalności gospodarczej i zarabiając w wolnych chwilach.

Jakie kwalifikacje muszę posiadać, aby rozpocząć konsultacje?

Aby zgłosić się do programu, prześlij mail z informacją o sobie i swoim doświadczeniu wraz ze skanem dyplomu kończącego studia z zakresu dietetyki lub nauk o żywieniu na adres redakcja@dietetycy.org.pl. Niezależnie od decyzji – odpowiemy w ciągu kilku dni.

Zostaw swoją opinię:

O autorze

Redakcja Dietetycy.org.pl -

Kontakt: redakcja@dietetycy.org.pl

Yes No