Poradnia Zielony Pieprz

Mgr inż. Aleksandra Kubacka, Poradnia Zielony Pieprz

Jej jedenastoletnie doświadczenie w zawodzie dietetyka związane jest z pracą w przychodniach lekarskich, poradni dietetycznej i Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie, wsparciu eksperckim w firmie farmaceutycznej, firmie PR i gabinecie chirurgii estetycznej. Była przez 3 lata nauczycielem akademickim w WUM w Zakładzie Żywienia Człowieka.

Pracuje z osobami z nadwagą i otyłością, zaburzeniami odżywiania, pacjentami z chorobami dietozależnymi (takimi jak cukrzyca, nadciśnienie i choroby układu krążenia), sportowcami, kobietami w ciąży, wegetarianami i całymi rodzinami. Każdą osobę, która przychodzi do gabinetu po poradę dietetyczną traktuje bardzo indywidualnie.

W poradni Zielony Pieprz podnosimy standardy pracy z pacjentami, stawiając na jakość i indywidualne podejście, inaczej niż w sieciowych poradniach dietetycznych, dla osiągnięcia najlepszych efektów.

Zajmujemy się pacjentem od momentu pojawienia się w gabinecie, aż do końca, czyli okresu stabilizacji masy ciała, ponieważ wiemy, jak ważne jest utrwalenie nabytych nawyków żywieniowych w drodze do zdrowia i smukłej sylwetki.

Poradnia dietetyczna Zielony Pieprz

  1. Krucza 17/40 Warszawa

+48 573 498 600

e-mail: aleksandra.kubacka@zielonypieprz.com

zielonypieprz.com

www.facebook.com/PoradniaZielonypieprz/

Zostaw swoją opinię:

O autorze

Redakcja Dietetycy.org.pl -

Kontakt: redakcja@dietetycy.org.pl

Yes No