Programy dla dietetyków 2018 – porównanie

W codziennej pracy dietetyka to jest must-have. Obecnie oferowane programy dla dietetyków oferują co oczywiste – pomoc w prowadzeniu wywiadu dietetycznego i układanie, bilansowanie diet. Wychodzą jednak już daleko poza to. Obecnie na rynku samych polskich programów dietetycznych jest kilkanaście i o wiele więcej zagranicznych.

Dzisiaj podjęliśmy się wyzwania porównania dla Was funkcji, możliwości poszczególnych programów dietetycznych a także zapytaliśmy bezpośrednio u źródła – jakie przewagi decydują o tym, że autorzy tych programów mogą Wam polecić je jako idealne rozwiązanie.

Porównanie wiodących programów dla dietetyków:

programy dietetyczne

Co mówią autorzy programów o nich?

Tiqdiet

Michael Kacprzak

Założyciel Tiqdiet

TiqDiet jest najwyżej ocenianym pod względem łatwości użycia programem, który pomaga dietetykom szybko tworzyć jadłospisy na podstawie dostępnych szablonów. Jako jedyny program na rynku poza wydrukiem jadłospisów oferuje wysyłanie jadłospisu do pacjenta na wszystkie dostępne platformy: www, www na telefon, aplikację mobilną oraz smartwatch (apple watch). Program ponadto oferuje darmową aplikację mobilną dla dietetyka, przez którą może komunikować się z pacjentami na bieżąco. Wszystkie funkcje są dostępne w jednej cenie, w abonamencie miesięcznym lub rocznej opłacie.

Kcalmar.pro

Anna Szponar

Dietetyk Kcalmar.pro

Kcalmar.pro daje możliwość dokonania wszystkich potrzebnych zmian w jednym miejscu, bez zbędnego wychodzenia z jadłospisu pacjenta. Podpięty zaawansowany system podpowiedzi, wraz z rozbudowanymi funkcjami kreatora pomaga w błyskawicznym tworzeniu programów żywieniowych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb pacjenta. Projektując system, kierowaliśmy się podstawową zasadą – maksymalnego skrócenia czasu pracy, pozwalającego na pozyskanie większej liczby pacjentów oraz zwiększenie zysków naszych użytkowników. To właśnie z nimi tworzymy nowoczesną dietetykę, dbając o dynamiczny rozwój programu.

Dietetyk Pro

Przemysław Krzeszowski

Założyciel DietetykPro, główny analityk, Inspektor Ochrony Danych Osobowych (IODO)

To co wyróżnia DietetykPro na tle innych programów, to jasno określone zasady: Dietetyk sam wybiera jeden z dwóch abonamentów: roczny lub półroczny i otrzymuje dostęp do wszystkich funkcji programu, a oprócz wymienionych korzyści Dietetyk dostaje: darmowe webinary eksperckie, zdalną pomoc z obsługi programu, specjalne zniżki na plakaty i inne akcesoria dla dietetyków, darmowe aktualizacje, informacje o organizowanych konkursach i konferencjach, których DietetykPro jest patronem, dlatego nie zwlekaj i dołącz do grona DietetykówPRO już dziś!

Aliant

Marcin Olech

Współtwórca programu Aliant, współwłaściciel marki Aliant, główny analityk

Dla każdego dietetyka i trenera, który ceni sobie profesjonalizm, intuicyjną obsługę, nowoczesny design, oraz możliwość współpracy w grupie, program Aliant, jest najlepszym wyborem. Zapewniamy bezpieczeństwo danych pacjentów na najwyższym poziomie, zgodnym z RODO oraz sprytne rozwiązania, nieocenione w konstruowaniu diet eliminacyjnych, niskoglikemicznych, czy dla sportowców. Ułatwiona wymiana produktami, potrawami i dietami między dietetykami, dostęp do zagranicznych baz produktowych, wskaźniki monitorowania postępu w diecie oraz profesjonalne raporty stopnia realizacji diety to tylko niektóre z praktycznych rozwiązań dostępnych w naszym systemie.

Zobacz również
dieta sportowca wytrzymałościowego

Dietico

Katarzyna Balcerak

Główny dietetyk i współtwórca programu

Dietico to bezpieczny, szybki i prosty w obsłudze program, a jednocześnie zawierający wiele zaawansowanych funkcji. Program posiada bogatą i często aktualizowana bazę przepisów oraz produktów, które łatwo można wyszukać korzystając z tagów, sezonowości produktów oraz wyposażenia kuchennego pacjenta. Dietico pozwala unikać również powtórzeń dań w tworzonych jadłospisach.

Vitme

Tomasz Krawczyk

Twórca aplikacji

VITME to profesjonalny program dla dietetyków i trenerów personalnych. Umożliwia prowadzenie kartotek pacjentów, budowanie jadłospisów, oraz generowanie eleganckich wydruków PDF dla klientów. Zaletą VITME jest przejrzysty interfejs, obszerna baza składników oraz niedrogi abonament.

Co jeszcze?

Pozostałe programy dietetyczne znajdziesz opisane tutaj.

A Ty – z którego programu dietetycznego korzystasz?