Ranking – wody mineralne i źródlane

woda mineralna i źródlana rankingWiedza o tym, że należy pić dużo wody staje się coraz bardziej powszechna w Polsce. Oczywiście nie zawsze pijemy tyle ile potrzebuje nasz organizm (najczęściej mówi się o mniej więcej 2 litrach dziennie) – to jednak już częściej i chętniej sięgamy po wody butelkowane.

Co jednak decyduje o tym jaką wodę wybieramy w sklepie? Często jest to cena, znana marka, dobra reklama w telewizji. O wiele rzadziej czytamy co faktycznie siedzi w butelce. Wiele konsumentów zapomina, że na sklepowych półkach znaleźć można trzy główne gatunki wód – wody mineralne (z wysoką ilością cennych minerałów), wody źródlane oraz wody stołowe.

Woda wodzie nierówna – tym bardziej zachęcamy do zagłosowania w naszym rankingu wód – które uważacie za najbardziej wartościowe i najlepsze pod kątem smaku, wartości odżywczych oraz ceny?

Zachęcamy również do zostawiania komentarzy i uwag!

Ranker – Top 10 Lists and More

Zostaw swoją opinię:

O autorze

  • Łączyć wodę mineralną i źródlaną to tak jakby łączyć w jednym zestawieniu kawę i herbatę. Dużo lepszym rozwiązaniem byłby osobny ranking wód mineralnych i osobno źródlanych.

  • bez sensu przy kupnie wody kierować się jedynie rozpoznawalnością marki czy co gorsza ceną. przede wszystkim woda mineralna jest bardziej wartościowa od źródlanej i warto z całą pewnością czytac etykiety i skład przed kupnem. odnosząc się do poprzedniej wypowiedzi, ja no kupuję piwniczankę i zachęcam do poczytania sobie więcej na temat jej składu http://www.piwniczanka.com.pl/#sklad_wody

  • Jaką wodę Pani poleca – jeśli chodzi o wody polskie?

  • Niewątpliwie skład jest najważniejszy. Jakkolwiek percepcja marketingowa jest cenną informacją dla dietetyków :)

  • Niewątpliwie skład jest najważniejszy. Jakkolwiek percepcja marketingowa jest cenną informacją dla dietetyków :)

  • no i w życiu bym nie kupiła wody koncernowej typu Kropla Beskidu. Nie wierzę, że intencje koncernów, które dla zysku zrobią wszystko. W Anglii coca cola lała kranówę jako mineralną a reklamowali się że ich woda jest w porównaniu z kranówą czymś super hiper, a więc drogi kliencie będziesz nam bulił za nią 100x więcej niż za kranówę. Jak doszło do sporu w Sądzie to oczywiście przegrali proces z wodociągami.

  • trochę bezsensowny ranking, poza percepcją marketingową marek niczego ważnego dla klienta nie pokazuje. Wody są tak różne jak ich skład. Każdy powinien dobrać wodę wg swojego smaku w danym momencie (bieżące zapotrzebowanie organizmu na mikroelementy). Kierowanie się przy zakupie tego typu rankingami to bezsens.

Loading...
Udostępnienia