Ranking – żywność dla niemowląt – najlepsze marki

żywność dla niemowląt

Żywność przygotowana z myślą o najmłodszych musi spełniać najwyższe standardy jakościowe oraz sprostać trudnym wymaganiom. W tym rankingu dietetycy.org.pl zachęcamy wszystkich gości naszego serwisu do podzielenia się opinią na temat tego, którą spośród marek żywności dla dzieci można obdarzyć największym zaufaniem.

Najlepsza żywność dla niemowląt

W bieżącym zestawieniu uwzględniliśmy największe marki żywności dla dzieci operujące na polskim rynku oraz często importowane do naszego kraju: Gerber, BoboVita, Nestlé, Hipp, Lebenswert, Babydream, Alnatura, BabyLove, Holle i BabySun. Polski rynek jeśli chodzi o żywność dla niemowląt jest w większości zagospodarowany przez kilka dużych koncernów. Krajobraz jest uzupełniany przez mniejszych producentów, próbujących się wyróżnić ekologicznością procesu produkcji.

Jak mieliśmy okazję się przekonać nie zawsze jest tak, że producenci przygotowują dla dzieci najlepsze jakościowo jedzenie – zdarzały się produkty, które zawierały między innymi MOM. Którym więc producentów najlepiej zaufać? Zapraszamy do podzielenia się opinią i komentowania !

Jaka żywność dla niemowląt jest najlepsza?