SanusDiet dr inż. Anna Brinken

logo_corel_RGB_300_dpi

SanusDiet dr inż. Anna Brinken

Ul. Św. Cyryla i Metodego 2/4, Szczecin

Tel. 500 120 751, e-mail: dietetyk@sanusdiet.pl, www.zdrowadieta.szczecin.pl

Opracowane przeze mnie jadłospisy są zdrową i zróżnicowaną dietą nie obciążającą organizmu. Zmiana nawyków żywieniowych podczas opieki dietetycznej oraz poznanie właściwych proporcji pokarmów w codziennym jadłospisie, gwarantuje utrzymanie efektów również po etapie odchudzania lub zwiększania masy ciała.  Zdrowa dieta, którą oferuję nie jest “dietą cud”, nie wymaga wielkich wyrzeczeń. Nie zamierzam nikogo głodzić. Wysłucham każdego, aby dowiedzieć się o jego preferencjach pokarmowych, powiem jakie błędy żywieniowe popełnia.

Prawidłowo zbilansowana zdrowa dieta i przestrzeganie zasad zdrowego żywienia jest podstawą do osiągnięcia sukcesu w odchudzaniu przy otyłości, zwiększaniu masy ciała przy niedowadze, poprawy zdrowia w stanach chorobowych, zwiększaniu efektywności w sporcie. Zdrowa dieta zapewnia prawidłowy rozwój dziecka, sprzyja w osiąganiu lepszych wyników w nauce, zwiększa szansę zajścia w ciążę i jej utrzymaniu, zapobiega chorobom. W przypadku istniejących schorzeń, można doprowadzić do polepszenia parametrów fizjologicznych. Lekarz może wówczas zadecydować o zmniejszeniu ilości przyjmowanych leków.

Zapraszam do skorzystania z mojej opieki dietetycznej, aby lepiej funkcjonować każdego dnia w domu i pracy, żeby cieszyć się zdrowiem i lepszym samopoczuciem.

W ofercie:

  • analiza składu ciała przy użyciu profesjonalnego aparatu z możliwością oceny otłuszczenia jamy brzusznej
  • jadłospis dopasowany do potrzeb kalorycznych i pokarmowych klienta w różnym wieku, aktywności fizycznej i stanie fizjologicznym, klienta chorego i zdrowego
  • konsultacje dietetyczne
  • analiza pierwiastkowa włosów wraz z opracowaniem wyników
Przeczytaj także na dietetycy.org.pl:  Poradnia Dietetyczna Profesjonalny Dietetyk

Zostaw swoją opinię:

O autorze

Redakcja Dietetycy.org.pl -

Kontakt: redakcja@dietetycy.org.pl

Yes No