Scanner Cell – Oferta Specjalna!

Jak zapewne mogliście zauważyć w ostatnich dniach dystrybutor urządzenia Scanner Cell przygotował w tym miesiącu ofertę specjalną na urządzenie “Scanner Cell”. Poniżej skrótowo przedstawiamy możliwości tego urządzenia – pełne informacje znajdziecie oczywiście > na stronie dystrybutora.

Do czego służy w gabinecie Scanner Cell?

Analizator Scanner Cell jest to nowoczesne urządzenie pomiarowo-informacyjne wykorzystywane w diagnostyce zarówno składu jak i kondycji zdrowotnej ciała. Dzięki wykorzystaniu biorezonansu urządzenie jest w stanie określić wiele schorzeń na wczesnym etapie ich nasilenia. Jak deklaruje producent przy użyciu Scanner Cell można wykryć między innymi: miażdżycę, cukrzycę, choroby grzybicze w tym powodowane przez Candida, pierwotniakowe jak toksoplazma czy bakteryjne i wirusowe, a pomiar jest bezbolesny i nieinwazyjny zaś całe badanie nie trwa dłużej niż godzinę.

Urządzenie Scanner Cell posiada wbudowany komputer dzięki czemu w łatwy sposób można przeanalizować uzyskane wyniki pomiarowe, a dodatkowym jego atutem jest podpowiedź co do zastosowania terapii w określonym schorzeniu. Dzięki temu nowoczesnemu urządzaniu możliwa jest wnikliwa ocena stanu zdrowia pacjenta, a także określenie nasilenia zmian patologicznych i podjęcia właściwych działań profilaktycznych takich jak wdrożenie właściwego dla danej jednostki chorobowej żywienia i w razie konieczności suplementacji – a także leczenia.

Zastosowania urządzenia

Urządzenie Scanner Cell sprawdzi się zarówno w gabinetach lekarskich, dietetycznych czy kosmetologicznych, spotykany jest również jako wyposażenie ośrodków SPA czy gabinetach terapii naturalnych. Warto zapoznać się z szerokimi możliwościami tego nowoczesnego analizatora przez kontakt z dystrybutorem. Chociaż sam koszt klasyfikuje urządzenie wśród tych z górnej póki, to obecnie można go nabyć w promocyjnej ofercie.

Przeczytaj także na dietetycy.org.pl:  Śniadanie na 5!

Dowiedz się więcej o Scanner Cell >>>

Zostaw swoją opinię:

O autorze

Redakcja Dietetycy.org.pl -

Kontakt: redakcja@dietetycy.org.pl

Yes No