Sylwester Kłos

Profil autora dietetycy.org.pl:

Sylwester Kłos

zdj foodforumUkończyłem studia licencjackie i magisterskie. Prowadzę własną poradnię dietetyczną (www.Sports-Med.pl)

Żywieniem zajmuje się ze specjalnym naciskiem na dietetykę kliniczną oraz sportową. Szczególnie interesuję się chorobami autoimmunologicznymi oraz problemami pokarmowymi.

W swojej pracy kieruje się holistycznym podejściem do zdrowia człowieka. Stawiam na współpracę z pacjentami. Kładę duży nacisk na edukację żywieniową oraz rozwój osobisty moich podopiecznych. Dzięki czemu poprawia się ogólny stan zdrowia, wzrasta poziom koncentracji, a przede wszystkim dobre samopoczucie.

Specjalizuję się w odchudzaniu dorosłych i dzieci oraz chorobach dietozależnych i przy alergiach pokarmowych. Na podstawie swojego własnego przypadku oraz historii zdrowotnych moich pacjentów mogę powiedzieć, że w większości schorzeń dieta jest kluczem do wyzdrowienia.

Swoje doświadczenia i kwalifikacje dietetyczne wciąż zdobywam podczas współpracy ze znanymi sportowcami oraz na szkoleniach, kursach i konferencjach, na których jestem obecny regularnie oraz mam przyjemność prowadzić.

Należę do Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Mam dostęp do najświeższej wiedzy na temat choroby, biorę udział w szkoleniach, otrzymuję materiały edukacyjne i informacyjne, które mogę przekazać nieodpłatnie swoim pacjentom. W moim gabinecie pacjent ma pewność, że jego dolegliwości nie zostaną zbagatelizowane.

Współpracuję z czasopismami dla których piszę artykuły. Współpracuję również z klubami sportowymi, portalami żywieniowymi oraz jestem właścicielem cateringu dietetycznego www. foody24.pl.

Prowadzę również własnego bloga żywieniowego: www.sports-med.pl/blog

Lista artykułów tego autora: