[18.06.2016 | Kraków] Szkolenie: Immunodiagnostyka nietolerancji pokarmowej

 • Szkolenia4ActiveNMT
  Participant
  Szkolenia4ActiveNMT dnia #16109

  Szkolenie: Immunodiagnostyka nietolerancji pokarmowej i praktyczne zastosowanie testów diagnostycznych
  18 czerwca 2016 Kraków

  Na szkolenie zapraszają Państwa generalny dystrybutor, firma Cambridge-Diagnostics oraz regionalny dystrybutor testów Food Detective, firma 4Active.

  Celem szkolenia jest zapoznanie z teoretyczną wiedzą na temat alergii i nietolerancji pokarmowej oraz zdobycie praktycznej umiejętności oznaczania immunoglobulin klasy G (IgG) w kierunku alergenów pokarmowych przy użyciu pierwszego na świecie, nielaboratoryjnego testu Food Detective.

  Tematyka teoretycznej części szkolenia obejmuje m.in. najnowszą wiedzą z zakresu alergii i nietolerancji pokarmowej, ze szczególnym uwzględnieniem roli pokarmowo-specyficznych przeciwciał IgG w przebiegu wybranych chorób przewlekłych oraz podstawowe informacje o budowie i funkcjonowaniu układu immunologicznego. W części praktycznej zostaną omówione znane metody diagnostyki alergii i nietolerancji pokarmowej, jak również zastosowanie metody ELISA w makroskopowych badaniach w kierunku alergenów pokarmowych przy użyciu mikropłytkowych testów. W celu zdobycia praktycznych umiejętności uczestnicy szkolenia będą mieli okazję samodzielnie przeprowadzić test Food Detective i zaprojektować własny, indywidualny profil żywieniowy.

  DLA KOGO
  Szkolenie kierowane jest do specjalistów: dietetyków, konsultantów i lekarzy zainteresowanych wpływem diety na stan zdrowia oraz chcących stosować w swojej praktyce nowoczesne narzędzia diagnostyczne w zakresie przeciwciał IgG.

  CERTYFIKAT
  Uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.

  CENA SZKOLENIA 280 PLN brutto

  INFORMACJE I ZAPISY
  Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona, o uczestnictwie decyduje kolejność wpłat.

  W celu uzyskania pełnego programu szkolenia oraz zgłoszenia uczestnictwa prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

  Dział Szkoleń
  kom: 796 85 48 73
  tel: 12 399 43 34
  e-mail: szkolenia [at] 4active.eu

  STRONA SZKOLENIA
  http://www.4active.eu/szkolenia-dla-dietetykow-lekarzy-specjalistow/61-immunodiagnostyka-nietolerancji-pokarmowej-2.html

  ORGANIZATOR http://www.4active.eu

  • This topic was modified 1 year, 11 months ago by Szkolenia4ActiveNMT .
Viewing 1 post (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Loading...