5 posiłków dziennie czyli kiedy jeść?

• Anonymous dnia #10970

Witajcie,

Muszę zrzucić kilka (15kg) kilo, na początek chce zastosować znaną dietę MŻ :) oraz regularne 5 posiłków dziennie. Problem mam właśnie z tymi posiłkami ponieważ pracuję na 3 zmiany i ciężko mi wybrać w których godzinach jeść. Mam nadzieje, że ktoś mi będzie mógł tutaj pomóc :)

Przypadki mam następujące:
    – wstaje o 5:00 i kładę się spać o 21:30
    – wstaje o 7:30 i kładę się spać o 23:00
    – wstaje o 7:30 i kładę się spać następnego dnia o 6:30 (jeden taki dzień w miesiącu kiedy zaczynam nocne zmiany w pracy)
    – wstaje o 14:30 i ide spać następnego dnia o 6:30 (nocne zmiany)
    – wstaje o 14:30 i ide spać następnego dnia o 19:30 (jeden taki dzień w miesiącu kiedy kończę nocne zmiany)

Czy ktoś może mi ułożyć harmonogram jedzenia 5 posiłków dziennie w takim systemie pracy?
    Będę bardzo wdzięczny! :)

Anonymous dnia #12423

Tak, żeby było Ci wygodnie. Najlepiej zachować stały odstęp. Tak naprawdę nie ma to wielkiego znaczenie kiedy.

Anonymous dnia #12422

Witam.
    Podczepię się do tematu.
    Chciałem się tylko dowiedzieć jednej rzeczy. Mianowicie, czy jeśli mam nocną zmianę, to posiłki przesuwam i jem w nocy?? Bo nie wiem jak to ogarnąć…
    Z góry dziękuję za odpowiedź.

Anonymous dnia #12421

Witam, jak najbardziej tak. Jeśli pracuje Pan w nocy, a śpi w dzień, to zachowujemy zwyczajny, 12-godzinny tryb żywienia w porze nocnej.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Loading...