Analizatory InBody – opinie, zakup, co i jak?

 • Arletta Maj
  Participant
  Arletta Maj dnia #23893

  Witajcie! Przeglądałam analizatory składu ciała to salonu i szukam jakichś informacji czy ktoś może korzystał/korzysta z analizatorów inbody? mam wybrany wstepnie model i cenowo jest ok więc chciałam podpytać użytkowników o wady/zalety itp.

  Jusstka Jusstka
  Participant
  jusstka jusstka dnia #23917

  Cześć J. Możesz przejrzeć forum było coś o tym, ale jeśli chodzi o same urzadzenia marka dosyć znana. Jakiś czas temu pracowałem w salonie gdzie był (modelu nie pamiętam) i na plus na pewno to że daje realny wynik niezależnie od wpisanych wcześniej danych które by ten wynik uśredniały jak wiek, płeć itp a to dość istotne.

  Arletta Maj
  Participant
  Arletta Maj dnia #23925

  Też o tym właśnie czytałam, dlatego mnie zainteresowały. A jak z awaryjnością sprzętu, było wszystko z nim ok?

  Jusstka Jusstka
  Participant
  jusstka jusstka dnia #23932

  Jak już urządzenie było na miejscu to nie było żadnych problemów, jak firma wtedy go zamawiała to pamiętam że szybko dotarł i był technik przy pierwszym podłączeniu, zrobił szkolenie z obsługi etc. do tego pomogli przy skonfigurowaniu drukarki do analizatora od razu.

  Arletta Maj
  Participant
  Arletta Maj dnia #23963

  Pięknie dziękuję za pomoc, urządzenie pewnie niebawem zamówimy i mam nadzieję że wszystko będzie OK. Zależało mi też właśnie na porządnym przeszkoleniu żeby nie zaczynać od używania go w ciemno z instrukcją w ręku :)

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Loading...