Centrum Promocji Zdrowia i Sportu

Umieszczone w: Dietetyka Sportowa

 • Anonymous dnia #10706

  Zapraszamy do korzystania z naszych porad. Zajmujemy się również dietetyką sportową, poszerzamy grono sportowców z którymi współpracujemy, wszystkie szczegóły na http://www.przyjazny-dietetyk.pl Nie zwlekajcie z decyzją o wizycie bo naprawdę warto. Nasi specjaliści czekają, zobaczcie czy w Waszym mieście mamy już swój gabinet.

  Anonymous dnia #11697

  Witajcie. Mam kilka pytań do osób, które przebywały w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Jak wygląda pobyt na oddziale w szpitalu konkretnie Kliniki Chirurgii Dziecięcej i transplantacji, czy matka może przebywać z dzieckiem na oddziale? Czy jest kącik, w którym można zagotować wodę, by zrobić mleko? Czy na terenie centrum jest bankomat i jakiego banku? Czytałam stronę centrum i trochę już się dowiedziałam, wiem, że zawsze można zadzwonić, ale również wiem, że spostrzeżenia osób, które tam przebywały są równie cenne i mogą pomóc. Chodzi mi o spostrzeżenia w takim codziennym funkcjonowaniu, nakarmienie dziecka, jego kąpiel, spożycie posiłku przez rodzica, itd. Ilu osobowe są sale?

  My z córcią musimy tam jechać ze względu na poszerzone kanaliki żółciowe. Mała będzie musiała mieć je zwężone, lekarze zadecydują kiedy ma być operacja. Córcia ma 7 tygodni.


  wiec o moich fascynacjach diagnoza si warszawa ochota, diagnoza si warszawapl, diagnoza si ztm warszawa, diagnoza sibiu
  moje www

  Anonymous dnia #11701

  Super, w końcu znalazłam to czego tak długo szukałam!

  Anonymous dnia #11700

  Bardzo dziękuję. W końcu to znalazłam:) Pozdrawiam

  Anonymous dnia #11698

  Ja zastanawiam się czy nie zapisać się na takie zajęcia jak – sporty walki kraków? to chyba poprawia sylwetkę i od razu można się zrelaksować prawda?

  Anonymous dnia #11699

  Wydaje mi się, że sporty walki nie mogą ukształtować sylwetki w żaden sposób :)

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Loading...