Co dają kursy?

 • Anonymous dnia #10695

  Witajcie,

  Jestem tu nowy, więc witam serdecznie. Chciałbym Was się spytać na marginesie rozmów o najlepszych kursach dietetycznych, które są poruszane w tym dziale – na ile wzbogacają one wiedzę? Trafiliście gdzieś, gdzie można zdobyć coś więcej niż papierek?

  Muszę przyznać, że próbowałem w dwóch miejscach i poza niesmakiem i uczuciem lekkości w portfelu niewiele mogłem wynieść. Czy moje odczucia są odosobnione?

  Anonymous dnia #11466

  @Wampir wrote:

  Muszę przyznać, że próbowałem w dwóch miejscach i poza niesmakiem i uczuciem lekkości w portfelu niewiele mogłem wynieść. Czy moje odczucia są odosobnione?

  Miałam okazję uczestniczyć w takim kursie (nie podam nazwy żeby nie robić niepotrzebnej reklamy czy też antyreklamy). Uczucie miałam takie, że więcej bym zyskała czytając dobrze opracowaną książkę fachową – no ale pewnie dla tych, którzy są bardziej słuchowcami a nie wzrokowcami jak ja może to służyć lepiej przyswajaniu wiedzy.

  Anonymous dnia #11467

  Witam :) ,
  czy ktoś może brał udział w rocznym kursie dietetyki w proedukacji? chciałabym się zapisać bardziej dla siebie samej, a o szkole powiedziała mi znajoma. Czy ktoś ma jakies doswiadczeia? z tego co widziałam w katowicach jest bardzo dużo takich zajęć i ciezko sie zdecydować.

  Anonymous dnia #11468

  Spoko, ja bym się zapisała na Twoim miejscu:). Moja siostra chodziła do proedukacji na kosmetykę i zawsze chwaliła szkołe ;). No wiesz, że zajęcia ok i nauczyciele naprawdę dbają o to żeby coś się wyniosło z tych zajęć. Podobno najlepsza była pracownia bo tam dziewczyny na sobie ćwiczyły (oczywiście wszystkie kosmetyki zapewnia szkoła- więc nie musiała z walizką jeździć, żeby się uczyć hihihihi).

  Anonymous dnia #11469

  Kociaro zapisz się do proedukacji. Oczywiście szkół jak grzybów po deszczu- ale proedukacja naprawde dba o swoich słuchaczy. Ja chodziłam tam na fryzjerstwo. Babka która z nami prowadziła zajęcia była super- zależało jej żeby nas czegoś nauczyć- ćwiczyłyśmy trochę na sobie a trochę na główkach. Myślę, że dietetyka też będzie ok. Szkole zależy na tym, żeby słuchacze byli zadowoleni i to widać :)

  Anonymous dnia #11470

  Dobrze mieć ukończone kursy w tym zawodzie. Chociażby dlatego że wzbudzają zaufanie kiedy klienci wchodzą do takiej kliniki.

  Anonymous dnia #11471

  Myślę, ze warto zrobić taki kurs w tym zawodzie. Ja na Twoim miejscu bym się zapisał.

  Anonymous dnia #11472

  Podzielam opinię przedmówcy. Ja tak samo uwazam, że warto zrobić taki kurs.

  Anonymous dnia #11473

  Osobiście preferuję lekturę książek. Ale kursy mogą dawać uprawnienia czy dyplomy i w tym tkwi ich przewaga nad samodzielnym edukowaniem się.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Loading...