co pomoże

 • Anonymous dnia #10964

  czy macie jakieś sprawdzone suplementy, które wspomogą moją walkę z nadwagą, proszę o jakieś podpowiedzi, dziękuję

  Anonymous dnia #12417

  Przede wszystkim skup się na odpowiedniej diecie bo to jest klucz do sukcesu. Najlepiej udać się do dietetyka, który zarówno ułoży dietę jak i będzie w stanie doradzić w sprawie suplementacji.

  Anonymous dnia #12416

  Dokładnie, tak jak pisze kawala. Ja jeszcze dodałbym do diety aktywność fizyczną, oczywiście odpowiednio dobraną do swoich możliwości. Dobry dietetyk też pomoże w tym zakresie.

  Anonymous dnia #12415

  Hej dziękuję za rady, trafiłam na fajne tabletki Green Barley Slim z młodego jęczmienia, wraz z nimi dostałam też dietę i ćwiczenia. Stosuję się do wytycznych i już udało mi się zrzucić 4 kg w 3 tygodnie. Jestem bardzo zadowolona i czekam na dalsze efekty.

  Anonymous dnia #12414

  Tabletki z jęczmienia nic nie dadzą, tylko dieta, ćwiczenia.

  Anonymous dnia #12413

  Myślicie, że mogłyby pomóc takie tabletki jak optimum nutrition? to daje efekty?


  Participant
  Jadwiga Borynka dnia #16522

  Dieta i ćwiczenia to podstawa. Suplementacja wspomaga odchudzanie, a nie odchudza to podstawa. Pomaga redukować tkankę tłuszczową. Ja brałam therm line fast, chwale go sobie, bo uważam że wspomagał mnie prawidłowo, co zresztą mi dietetyk polecił.


  Participant
  Kabgaris dnia #22211

  A właśnie wcale nie do końca prawda z tym jęczmieniem. On ma wpływ na wiele rzeczy. Tutaj jest fajny artykuł o tym: http://polecane-suplementy.pl/2016/06/07/mlody-jeczmien/

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Loading...