co pomoże

 • Anonymous dnia #10964

  czy macie jakieś sprawdzone suplementy, które wspomogą moją walkę z nadwagą, proszę o jakieś podpowiedzi, dziękuję

  Anonymous dnia #12417

  Przede wszystkim skup się na odpowiedniej diecie bo to jest klucz do sukcesu. Najlepiej udać się do dietetyka, który zarówno ułoży dietę jak i będzie w stanie doradzić w sprawie suplementacji.

  Anonymous dnia #12416

  Dokładnie, tak jak pisze kawala. Ja jeszcze dodałbym do diety aktywność fizyczną, oczywiście odpowiednio dobraną do swoich możliwości. Dobry dietetyk też pomoże w tym zakresie.

  Anonymous dnia #12415

  Hej dziękuję za rady, trafiłam na fajne tabletki Green Barley Slim z młodego jęczmienia, wraz z nimi dostałam też dietę i ćwiczenia. Stosuję się do wytycznych i już udało mi się zrzucić 4 kg w 3 tygodnie. Jestem bardzo zadowolona i czekam na dalsze efekty.

  Anonymous dnia #12414

  Tabletki z jęczmienia nic nie dadzą, tylko dieta, ćwiczenia.

  Anonymous dnia #12413

  Myślicie, że mogłyby pomóc takie tabletki jak optimum nutrition? to daje efekty?

  Jadwiga Borynka
  Participant
  Jadwiga Borynka dnia #16522

  Dieta i ćwiczenia to podstawa. Suplementacja wspomaga odchudzanie, a nie odchudza to podstawa. Pomaga redukować tkankę tłuszczową. Ja brałam therm line fast, chwale go sobie, bo uważam że wspomagał mnie prawidłowo, co zresztą mi dietetyk polecił.

  Kabgaris Kabgaris
  Participant
  Kabgaris dnia #22211

  A właśnie wcale nie do końca prawda z tym jęczmieniem. On ma wpływ na wiele rzeczy. Tutaj jest fajny artykuł o tym: http://polecane-suplementy.pl/2016/06/07/mlody-jeczmien/

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Loading...