Co ze mną jest nie tak?

 • Anonymous dnia #10783

  Witam!

  Od 3 lat nie mogę zrzucić nadprogramowych 10kg. Mam niecałe 155 cm wzrostu i waże prawie 60kg. Kiedyś, w dzieciństwie, ważyłam ponad 80kg, ale dzięki racjonalnemu odżywianiu i większej ilości ruchu udało mi się zrzucić te 20kg. Od trzech lat próbuję pozbyć się ostatniej przeszkadzającej mi “dyszki” i nie idzie..

  Odżywiam się zdrowo – nie stosuje w kuchni tłuszczu, jem tylko chude mięsa, nie jadam makaronów, ryżu, ziemniaków, nie używam cukru. Jem 5 posiłków dziennie, staram się jeść regularnie co 3h. Staram się nie przekraczać 1400kcal dziennie. Jestem aktywna, spaceruje codziennie około 2h, do tego co drugi dzień bieganie / orbitrek / rower / fitness. I nic, waga stoi w miejscu jak zaczarowana.. Ambitnie podchodzę do tematu diet, nie łamię się, nie opycham, pilnuje godzin posiłków, nie opuszczam treningów..

  Próbowałam już mnóstwa rzeczy, Dukana, diety 1000kcal, wszystkich dostępnych legalnych i nielegalnych suplementów.. I nadal nic..

  Teraz mam okres załamania i nie wiem co dalej? Co powinnam zrobić? Przestać jeść w ogóle? Zrobić jakieś badania? Nie udało mi się do tej pory trafić na mądrego dietetyka, który podszedłby do mojego problemu indywidualnie i pokombinował, przebadał, przeanalizował sytuację.. Ciągle trafiam do lekarzy, którzy rzucają standardową dietą i nie zwracają uwagi na moje sugestie, że już próbowałam i nic.. Pomocy :(

  Anonymous dnia #11970

  Robiłaś może badania stanu zdrowia? Tarczyca, jakieś inne dolegliwości? Może jakieś leki?

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Loading...