Coś zdrowego między posiłkami

 • Estera Krawiec
  Participant
  Estera Krawiec dnia #15829

  Wiadomo: marchewka, jabłka, bo mają dużo błonnika i witaminki C oraz Potasu, antyoksydantów, susz itp., ale czy macie jakieś fajne pomysły na zdrowe przekąski? Proste do przygotowania a smaczne i świeże?

  Ula Gwarek
  Participant
  Ula Gwarek dnia #15949

  Jeżeli posiłki są dietetyczne, to w ramach przekąski ma się ochotę na coś bardziej smacznego. Jabłko jabłkiem, ale to nie czekolada… Mam fajne pomysły na zamianę niezdrowych przekąsek na zdrowszą wersję! Na przykład, zamiast chipsów ziemniaczanych jem czipsy z cukinii. Kiedy powiedziałam koleżance, że jem chipsy pod czas zdrowego odżywiania, to gapiła się na mnie jak na wariatkę! To jej mówię, że są zdrowe, bo piekę je sama w domu.
  Zachęcam do pieczenia i do zadziwiania swoich koleżanek =)

  Hanna Burzec
  Participant
  Hanna Burzec dnia #15981

  Zgadzam się z Ulą warto sobie poszukać na blogach, forach ciekawe przekąski. Uważam, że powinien powstać jakiś wątek z linkami o potrawach, przekąskach, które sami przetestowali i warto z nich korzystać, polecać pacjentom.

  Anna Kwiatek
  Participant
  Anna Kwiatek dnia #20335

  Najlepiej zrobić sbie jakąś dobrą sałatkę

  Betka Betka
  Participant
  betka betka dnia #20499

  Sama kiedyś objadalam się niezdrowymi przekąskami Obecnie staram się aby były to warzywa oraz owoce ( odczuwam wtedy zdecydowanie mniejsze wyrzuty sumienia jak coś takiego zjem…).
  Proponuję rownież ugotować sobie zupę kalafiorową

  Jak złapie Was mniejszy czy większy głód to po prostu odgrzewacie sobie zupkę. Jest to zdecydowanie mniej kaloryczne niż czipsy i można się nasycić.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Loading...