czy na diecie paleo schudnę?

 • Anzelina Polcyn
  Participant
  anzelina polcyn dnia #15279

  czesc! mam pytanko :) zainteresowalam sie ostatnio dieta paleo, wyglada fajnie, w sumie moglabym zrezygnowac z wielu produktow bez wiekszego bolu :D tylko pytanko – ile sie na tej dietce chudnie? lepsza od dukana? trzeba cwiczyc?

  Ania ABCfitness
  Participant
  Ania ABCfitness dnia #15583

  Dieta paleo nie jest dietą odchudzającą :) Nawet nie jest właściwie dietą. Prawdopodobnie jeśli będziesz ją stosować to nieco schudniesz – samo odstawienie pieczywa i produktów mocno przetworzonych pozytywnie wpłynie zarówno na Twoje zdrowie jak i wagę. Natomiast odradzałabym całkowitą rezygnację z ćwiczeń :) Brak aktywności fizycznej ogólnie nie jest najlepszym pomysłem, a poza tym ćwiczenia pozwolą Ci szybciej zrzucić zbędne kilogramy. Polecam zwłaszcza ćwiczenia na orbitreku – bardzo uniwersalne urządzenie, pozwala ćwiczyć całe ciało, a przy tym o wiele mniej obciąża stawy niż np. bieżnia.

  Anzelina Polcyn
  Participant
  anzelina polcyn dnia #15584

  fajnie tylko nie mam zadnej silki w promieniu najblizszych 30 km :D a tak orientacyjnie ile kosztuje taki sprzet do domu?

  Ania ABCfitness
  Participant
  Ania ABCfitness dnia #15706

  Zakres cenowy jest bardzo szeroki. Ceny sensownego sprzętu zaczynają się w okolicach 700 zł, jeśli chcesz coś tańszego – polecałabym jednak rower stacjonarny. W ABCfitness stawiamy przede wszystkim na markę Sapphire – katalog jej sprzętu znajdziesz pod tym adresem: http://www.sapphire-sport.com/pl/ Szczególnie polecam nasz bestseller – Sapphire Galaxy II.

  Anzelina Polcyn
  Participant
  anzelina polcyn dnia #15708

  dzieki!

  Hanna Burzec
  Participant
  Hanna Burzec dnia #15979

  Niestety na paleo raczej nie schudniesz, to jest raczej styl odżywiania niż dieta odchudzająca.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Loading...