Dieta dla kobiety

 • Anonymous dnia #10948

  Witam, piszę z prośbą o pomoc dla narzeczonej z jej nadwagą.. Ma 24 lata, 170 i waży ok 80kg. Była na diecie Dukana i spadła ponad 11kg, ale gdy zaczęła normalnie jeść znów przytyła i teraz jest gorzej niż było, to co spadła to przytyła. Obecnie jest na diecie oczyszczająco-odchudzającej Ewy….dobrąwskiej chyba (nie pamiętam dokładnie) chodzi o to, że je same warzywa i owoce. Mówi, że spada z wagi, ale..nie widać tego zbyt po niej ubolewa nad tym.
  Mi to tam nie przeszkadza, że wygląda jak wygląda, ona sama to wie i chce schudnąć, mnie tam bardziej zastanawia i trochę nie pokoji fakt, że tak je mało i takie rzeczy, a nie spada z wagi i boje się czy czasem nie ma jakiejś ukrytej choroby ;/
  Czy jest może jakaś specjalna dieta, która rzeczywiście pomoże jej w redukcji wagi? Na silną wolę i robi wszystko byle by tylko spaść z wagi..

  Anonymous dnia #12383

  Witam,

  narzeczona przybrała bardzo złą taktykę na odchudzanie. Na początku sięgnęła po dietę Dukana, która bardzo często kończy się efektem jo-jo a ponadto zakwaszeniem organizmu i obciążeniem nerek. U narzeczonej widać było efekt powrotu kilogramów z nawiązką. Widzę że nie nauczyła się na błędzie i znów zostawała drastyczną dietę dr. Dąbrowskiej. Czy nie lepiej podejść do sprawy profesjonalnie i raz na zawsze zdrowo schudnąć? Kobieta powinna pójść do dietetyka, który dobierze pełnowartościową dietę i nauczy zdrowych nawyków żywieniowych, które zostaną do końca życia. Nowy sposób żywienia stanie sie czymś przyjemnym a nie męczarnią i głodówką. Ważna jest także aktywność fizyczna.
  Proszę porozmawiać o tym z narzeczoną i podejść do sprawy profesjonalnie a nie na własną rękę stosować diety z internetu.

  W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu:
  tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
  Pozdrawiam
  Mgr Joanna Wasiluk
  Dietetyk

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Loading...