Dietetycy do współpracy

 • Emilia Gierada
  Participant
  Emilia Gierada dnia #22280

  Reprezentuję markę Warzyw Kubek producenta koktajli warzywnych do samodzielnego przygotowania. Po prawie roku obecności na rynku okazało się, że nasze koktajle w sposób wyśmienity sprawdzają się w planowaniu i przeprowadzaniu dietoterapii. Już ponad 1000 osób zakupiło nasze zestawy 14 i 28 dniowe i wiele z nich ponawia zakupy. Zwłaszcza osoby z zaburzeniami gastrycznymi, starsze, pracujące chwalą sobie nasze kubki do tego stopnia, że na ich życzenie wprowadzamy abonamenty ( raz w miesiącu klient automatycznie otrzymuje paczkę koktajli).

  Na tej podstawie narodził się pomysł stworzenia ogólnopolskiej sieci dietetyków mających wiedzę, świadomość i możliwość zalecania dietoterapii, której integralną częścią byłyby Warzyw Kubki. Wychodząc z założenie, że tego typu przedsięwzięcie powinno mieć mocne podstawy empiryczne chcemy przeprowadzić z udziałem Państwa i Wydziału Dietetyki SGGW badania, na zorganizowanej, kontrolowanej grupie pacjentów. Na SGGW w projekcie stacjonarnym będzie uczestniczyło około 80 osób, których dwa, trzy posiłki będą uzupełniane bądź zastępowane Warzyw Kubkami. Podobną próbę chcielibyśmy przeprowadzić z dietetykami z całej Polski. Wyniki i wnioski z obu badań będą zebrane, zinterpretowane, opisane i wydane w formie broszury.

  Chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w projekcie. Państwa zadaniem byłoby przekonanie 5 odpowiedzialnych pacjentów do 14 dniowej diety opartej na Warzyw Kubku. Państwo ustalają jadłospis takiej diety a mając wszelkie informacje o właściwościach naszych produktów uzupełniają go wybranymi koktajlami (przykładhttp://kubekwarzyw.pl/content/6-programy-zywieniowe-1200-kcal ). Następnie należy przeprowadzić wywiad z pacjentem i wypełnić przygotowaną przez nas ankietę.

  Co oferujemy?
  – 5 zestawów bezpłatnych posiłków dla pacjentów ( 50 saszetek w zestawie). Zestaw dwutygodniowy, identyczny do tego oferowanego przez SGGW, obejmuje 30 koktajli Wigor ( http://ekobenefit.pl/index.php/koktajl-bialy ) i 20 koktajli Uroda (http://ekobenefit.pl/index.php/koktajl-pomaranczowy )

  – zestaw 50 koktajli Warzyw Kubek do użytku własnego ( 8 smaków, http://www.warzywkubek.pl )

  – kontakt do minimum 25 pacjentów z bazy Warzyw Kubek zainteresowanych konsultacjami dietetycznymi

  – stałą współpracę polegającą na kierowaniu do Państwa naszych klientów na dietoterapię (obszar całej Polski)

  – atrakcyjną późniejszą cenę dla Państwa pacjentów (2,00 PLN za koktajl) niższą niż na stronie firmowej (2,50 PLNhttp://kubekwarzyw.pl/produkty/30-warzyw-kubek-pakiet-dwutygodniowy.html )

  – wysoką prowizję sięgającą 33 % od zlecanych w ramach późniejszej współpracy zestawów

  – promocja na stronie internetowej (znajdź dietetyka), Facebooku, Instagramie

  – bezpłatny pobyt i udział w dwudniowej konferencji dietetycznej planowanej na przełomie września i października w Warszawie.

  Jeśli są Państwo zainteresowani proszę o zgłoszenie na adres dietoterapia@trixo.com.pl, podając region kraju, który Was interesuje w późniejszej praktyce.

  Zapraszamy do współpracy.

  Janusz Poznaniak
  Anonymous dnia #22313

  Jestem zainteresowany odezwę się w ciągu paru dni;)

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Loading...