Dietetyk – Axamo Recruitment

 • Redakcja Dietetycy.org.pl -
  Keymaster
  Redakcja Dietetycy.org.pl dnia #23380

  Axamo to agencja zatrudnienia (nr certyfikatu 10825) specjalizująca się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Realizujemy projekty na stanowiska managerskie, specjalistyczne oraz techniczne dla krajowych firm produkcyjnych i usługowych. Działania naszej firmy skupiają się również na świadczeniu kompletnych rozwiązań rekrutacyjnych dla sektora medycznego oraz inżynieryjnego w Wielkiej Brytanii. Naszą misją jest pomoc kandydatom w realizacji ich celów zawodowych oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami.

  Naszym klientem jest międzynarodowa firma o ugruntowanej pozycji na rynku z branży dietetyki oraz żywienia. Firma posiada centra dietetyczne w całej Polsce, a w związku z dynamicznym rozwojem oraz planami uruchomienia nowych gabinetów (w Jarosławiu, Nowym Sączu oraz Tarnowie) szuka zmotywowanych i nastawionych na rozwój kandydatów na stanowisko Dietetyka.

  Dietetyk
  Lokalizacja: Jarosław/ Nowy Sącz/ Tarnów

  Główne zadania na stanowisku:
  • profesjonalna, oparta na zaufaniu i bezpieczeństwie oraz zgodna ze standardami firmy współpraca z klientami,
  • budowanie trwałych i przyjaznych relacji z klientami,
  • ustalanie diet indywidualnie do potrzeb klientów,
  • zaangażowanie w akcje promocyjne prowadzone przez centralę firmy.

  Idealny kandydat musi mieć wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane kierunki to dietetyka i żywienie człowieka, technologia żywności i pochodne), posiadać łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz wykazywać się zaangażowaniem oraz samodzielnością. Doświadczenie na podobnym stanowisku jest mile widziane, nie jest to jednak warunek konieczny.
  Dlaczego warto aplikować?
  Klient oferuje:
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 2200 zł brutto + rozbudowany pakiet premiowy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • 2-3 tygodniowe szkolenie wdrażające, przygotowujące do objęcia stanowiska Dietetyka (szkolenie na koszt firmy)
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez specjalistyczne szkolenia oraz kursy,
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • pomoc i wsparcie asystentki dietetyka, która jest cały czas w punkcie

  Osoby spełniające powyższe kryteria, zainteresowane ww. ofertą pracy proszone są o przesłanie CV na adres praca@axamo.pl w tytule wpisując DN/17
  Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje – zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883). Powyższe dane podaje dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.”

Viewing 1 post (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Loading...