jaki kupić dobry analizator składu ciała?

 • Olivka O.
  Participant
  Olivka O. dnia #23983

  Witam Państwa bardzo serdecznie,
  Piszę z prośbą o pomoc w wyborze odpowiedniego analizatora składu ciała do nowootwieranego gabinetu dietetycznego. Z jakich analizatorów korzystacie? Co w nich cenicie a co nie? Czy ktoś z Was dysponuje może w gabinecie analizatorem InBody?

  Dariusz Ale
  Participant
  Dariusz Ale dnia #24117

  Wszystko zależy koleżanko od tego, na jakim poziomie profesjonalizmu chcesz przyjmować swoich pacjentów. Jak chcesz dbać o wysoką jakość to analizatory InBody będą dobre. Pamiętaj też, że taki profesionalny sprzęt swoje kosztuje.

  Kabgaris Kabgaris
  Participant
  Kabgaris dnia #24128

  Zapewne najlepiej by było udać się do jakiegoś specjalistycznego sklepu, a tam pomogą coś dobrać.

  Olivka O.
  Participant
  Olivka O. dnia #24146

  Tak jestem przygotowana na większy wydatek bez dwóch zdań. To ma być profesionalny ale i nieawaryjny sprzęt z dobrą obsługą techniczną w razie co – chce uniknąć sytuacji, że przez tydzień będę miała wyłączony gabinet bo analizator nie działą…

  Dariusz Ale
  Participant
  Dariusz Ale dnia #24184

  Hehe to wtedy musiałabyś go szybko zamykać😃. A tak na poważnie prześledź sobie tę stronę z analizatorami InBody – http://www.medfitness.pl/produkt/inbody270/ . Jaka jest tego zaleta? Przede wszystkim serwis masz w Polsce dostępny przez mail/telefon i w dni robocze kontakt jest bardzo sprawny i odpowiadają w ciągu jednego dnia. Coś się dzieje to dzwonisz i załatwiasz sprawę, np. ktoś zdalnie się łączy i naprawia co trzeba. W naszej branży sprawny sprzęt to podstawa!

  Olivka O.
  Participant
  Olivka O. dnia #24208

  No właśnie! Ale jak się zdalnie łączy i co dalej bo nie załapałam? Chodzi o zdalne połączeni komputerowe? Jeśl itak to super – ja jestem z Krakowa i tak trochę ciężko żeby na każde zawołanie ktoś miał przyjeżdżać…natomiast czytałam generalnie że te In body są mało awaryjne, prawda?

  Dariusz Ale
  Participant
  Dariusz Ale dnia #24214

  No ja w swoim gabinecie mam model 270 i nic się nie działo. Miałem tylko problem z ustawieniem drukarki ale to bardziej wynikało z mojej indolencji komputerowej:). Ale w mailu mi napisali co i jak mam zrobić i nawet ja zrobiłęm:). Zresztą generalnie u nich ta obsluga i doradztwo na najwyższym poziomie.

  Olivka O.
  Participant
  Olivka O. dnia #24242

  Hmm gdzieś czytałąm, ze jest możliwość prezentowania analizatorów u mnie w gabinecie, prawda to? Bo jeśli tak to zamówiłabym ich do siebie:d

  Dariusz Ale
  Participant
  Dariusz Ale dnia #24243

  Tak, jest możliwość umówienia się żeby przedstawiciel firmy przyjechał i zrobił prezentację analizatora – dla mnie to tez było wazne bo musze wiedziec co kupuje i jak to dziala przecież :) Wybór analizatora musi być trafiony jednak bo to urzazdenie ma ułatwiać prace i na siebie zarabiac.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Loading...