Mobilna Dieta

Umieszczone w: Słynne Diety

 • Anonymous dnia #10832

  Zauważyłam, że w Lublinie stała się bardzo popularna Mobilna Dieta. Jest to dieta skomponowana przez doświadczonego dietetyka. Na dodatek można też catering tradycyjny zamawiać :))

  Anonymous dnia #12177

  Tak właśnie czytam na ten temat, ale czy można to nazwać dietą? Ktoś chce zrobić dobre pieniądze tanim kosztem, tak mi się wydaje. W szczerze wątpię w uczciwość takich firm, czy na prawdę do sałatki dodadzą dobrą oliwę z oliwek, czy najtańszy olej. Macie jakieś doświadczenia i opinie? ;)

  Anonymous dnia #12178

  u nas juz są bardzo popularne diety z dowozem. Całodzienne wyżywienie dietetyczne dostarcza kurier. Nie wiem czy są skuteczne, nie wiem z jakich składników tworzone, ale nawet gwiazdy ulegają tej modzie więc coś musi być na rzeczy

  Anonymous dnia #12179

  Te informacje z pewnością mi się przydadzą, dzięki.

  Anonymous dnia #12180

  Mobilna dieta jest bardzo wygodna jeśli sami nie mamy czasu na komponowanie posiłków, wystarczy zamówić i nie trzeba się męczyć z przygotowaniem, ale wiadomo – trzeba się liczyć z większymi kosztami

  Anonymous dnia #12181

  Korzystam z diety do domu od jakiegoś czasu, posiłki są całkiem smaczne i udało mi się troszkę zrzucić na wadze, jeżeli chodzi o skład to niestety nigdy nie wiadomo, ale taka firma która ładuje najtańsze składniki raczej długo na rynku by się nie utrzymała ;)

  Anonymous dnia #12182

  Ja tam wole samemu przygotować posiłek. Przynajmniej wiem co jem

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Loading...