Mutant Mass i dieta

 • Anonymous dnia #10868

  Siema.

  Mam 22 lata, ważę 53 kilogramy. Od kilku dni piję gainera (wcześniej był magnum 8000, a dziś kupiłem mutant mass).
  Wyliczyłem sobie dietę na wirtualnym dietetyku forum sfd, ale średnio mi się widzi, by jeszcze baton za 7 zł dziennie spożywać. Wolę sobie wypić gainera najmocniejszego.

  W związku z tym potrzebna mi Wasza pomoc. Czego najwięcej zajadać, jakich składników odżywczych?? Chodzi mi o bardzo szybki przyrost masy (by było minimum 8 kg w miesiącu). Nie chcę by to była dieta pod super ciało, mięśnie itp. Chcę po prostu nabrać masy tłuszczowej/mięśniowej, jakiejkolwiek. OCzywiście gainera spożywam zgodnie z zaleceniami, i też wieczorami ćwiczę: podnoszę hantle i sztangę.

  Proszę pilnie o pomoc. Nie chodzi mi o jakieś idealne bmi itp. Chodzi o szybkość, potrzebuję przytyć jakieś 22 kg, bo 53 kilo w wieku 22 lat to kpina.

  Z góry thx

  Anonymous dnia #12262

  Cześć,

  Tak naprawdę warto by było przyjrzeć się temu co jesz i jak aktywny jesteś fizycznie, bo może po prostu jesz za mało? Nie wiem jaki masz wzrost, bo może mieścisz się w normie. Czasami bardzo niska masa ciała wiązać się też może z chorobą, trudno powiedzieć przy takich ograniczonych danych…

  Szczerze powiedziawszy większość dietetyków odradzi Ci takie chodzenie na skróty jakie proponujesz…

  Anonymous dnia #12263

  Może podasz jeszcze wzrost?

  Anonymous dnia #12265

  Od Mutant Mass bardziej polecałbym gainery, w sumie dowolne stąd: http://www.bodypak.pl/pl/15-odzywki-na-mase-gainery. Przede wszystkim w mojej ocenie są one znacznie bezpieczniejsze i dają lepsze efekty. Jak na razie ważysz bardzo mało i w sumie pewnie masz niedowagę dość mocną (nie można tego ocenić póki nie znamy wzrostu). Jednak skoro masz problem ze zbyt niską masą to najpewniej właśnie to jest źródłem Twoich problemów. Może Active Lab Mass Up?

  Anonymous dnia #12264

  Może lepiej jakby przyjmować te suplementy – sports nutrition? w czasie treningu na pewno się przydadzą…

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Loading...