nie moge schudnąć

 • Anonymous dnia #10838

  Witam, od 7 i pol tygodnia odchudzam sie. Około 5 razy w tygodniu chodzę na siłownie, spałam dziennie około tysiąca kalorii. Nie pije żadnych soków tylko wodę, dwa razy zdarzyło mi sie wypić sok jabłkowy bez dodatków konserwantów, na śniadanie jem płatki(nie mam czasu by przygotować cos innego), potem jakiś owoc zazwyczaj jest to jabłko, potem zjem dwa kawałki ciemnego chleba z pomidorem, na obiad jem zazwyczaj rybę przygotowana w piekarniku oraz kurczak, lub warzywna zupę, a na kolacje rownież płatki, zaznaczę tez ze po siłowni przed spaniem czuje duży głód, wstaje codziennie po godzinie 5 a kładę sie spać około 22, zasypiam po 23. Jeśli ktoś sie domyśla w czym jest problem proszę by to napisał, naprawdę zależy mi na schudnieciu, niestety powoli brakuje motywacji gdy mimo starań nie widzę efektów.

  Wazę 69kg przy wzroście 157cm

  Anonymous dnia #12211

  @majam wrote:

  Jeśli ktoś sie domyśla w czym jest problem proszę by to napisał, naprawdę zależy mi na schudnieciu, niestety powoli brakuje motywacji gdy mimo starań nie widzę efektów.

  Hej,

  Co to znaczy, że “nie widać efektów”? Waga ani drgnie czy są jakieś pozytywne efekty? Jeśli to drugie to po prostu zalecałabym wytrwałość. Powolny spadek masy ciała ma większą szansę się utrzymać na dłużej gdy już osiągniesz swój cel.

  Anonymous dnia #12212

  Nawet jeśli waga ani drgnie to nie zawsze jest zły prognostyk. Jeśli wcześniej nie ćwiczyłaś to czasem zamiast tłuszczu pojawiają się mięśnie co wagowo będzie warte tyle samo ale zdecydowanie lepiej wygląda i jest lepsze dla zdrowia.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Loading...