Nowy projekt na polskim rynku – okazja dla dietetyków

 • Anonymous dnia #10757

  Witam!
  Jestem partnerem amerykańskiej firmy Visalus – Body by Vi. Jesteśmy platformą pomagającą w transformacji fizycznej z gwarancją rezultatów #1 na świecie.

  Współpracuje z nami wielu dietetyków, trenerów personalnych i innych osób z branży fitness chcących zwiększyć swoje dochody.

  Vi oferuje głównie (baza produktów jest szersza) zdrowe (w 99,999%) naturalne i szybkie posiłki w postaci shake-a zawierającego białko i witaminy. Są one przeznaczone dla osób, które chcą schudnąć, zbudować czystą masę mięśniową lub uzupełnić dietę w celu utrzymania prawidłowej wagi i zdrowego poziomu energii. Z uwagi na pośpiech w jakim dzisiaj żyjemy produkty Vi mają być takimi “zdrowymi fast foodami”, czymś czym możemy zastąpić wizytę w McDonalds.

  Co wyróżnia Vi? Wizja. Chcemy odchudzać świat małymi krokami, zachęcać i motywować do zdrowego i regularnego odżywiania oraz do podejmowania regularnego wysiłku fizycznego.

  Nasz projekt nazywa się Project 10 Challenge. Osoba, która podejmuje nasze wyzwanie, zamawia swój wybrany zestaw posiłków, następnie może rzucić wyzwanie innym znajomym, aby razem z nim podjęli walkę o lepszą sylwetkę. Jeśli trójka znajomych podejmie wyzwanie – klient ma produkty na następny miesiąc za darmo.

  Całe wyzwanie trwa 90 dni. Jeśli w tym czasie osoba schudnie przynajmniej 5kg otrzymuje od Vi koszulkę “I lost it”. Najlepsze transformacje biorą udział w konkursie, w którym można zdobyć nagrody pieniężne.

  Dodatkowo za każde stracone/zbudowane 5kg Vi przekazuje 90 swoich zdrowych posiłków na rzecz wybranej w Polsce fundacji zajmującej się dziećmi niedożywionymi bądź z nadwagą.

  Na stronie pl.vi.com w zakładce “videos” są dwa filmy wyjaśniające nasz challenge oraz zasady współpracy : “Body by Vi Rzucamy Ci wyzwanie” oraz “Vi Strategy Overview Poland”

  Gdyby ktoś z Państwa był zainteresowany, zapraszam do kontaktu na vi.perfectbody@gmail.com, prześlę wtedy więcej informacji na temat współpracy oraz skład produktów.

  Maciej Witalec
  Participant
  Maciej Witalec dnia #16103

  Proszę o maila.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Loading...