Pomocy

Umieszczone w: Dietetyka w Odchudzaniu

 • Anonymous dnia #10942

  Witam wszystkich, jestem nowym urzytkownikiem i tak jak w temacie potrzebuje pomocy w diecie a wlasciwie w jej braku. W skrocie przedstawie moja “diete”, a wiec tak-mam 19 lat waze 105 kg i mam 185 cm wzrostu, zero miesni prawie sam tluszcz. Jestem kierowca wiec jem na stacjach benzynowych, w roznych zajazdach itd i tu jest moje pytanie co jesc zeby schudnac? Nie mam za duzo czasu na jakies wielkie gotowanie, na sport tez nie bardzo, we wtoreki dalbym rade wyskoczyc na jakis basen a w niedziele wieczorem na jakies łyzwy/rolki, na nic wiecej najzwyczajniej w swiecie brakuje mi czasu :( Z gory bardzo dziekuje za pomoc ;)

  Anonymous dnia #12375

  Przede wszystkim ograniczyć liczbę kalorii. Jakość jedzenia też ma znaczenie, a trudno jest zjeść i smacznie i szybko i zdrowo.
  Ważne jest też, aby mieć ujemny bilans energetyczny, a to można osiągnąć właśnie dzięki aktywności fizycznej.
  Piszesz, że nie masz czasu – trudno będzie Ci więc się zmienić, bo to jednak wymaga pracy i to systematycznej.

  Teresa Polan
  Participant
  Teresa Polan dnia #18739

  Najważniejsza jest motywacja. Jeżeli faktycznie chcesz schudnąć to musisz zmienić swój dotychczasowy plan żywieniowy. Poświęć około 1h dziennie (co drugi dzień) i przygotuj zdrowe jedzenie, warto się zorganizować z pomocą pojemników na żywność. Z czasem nabierzesz systematyczności, najtrudniejsze są początki. Unikać należy przetworzonej żywności, chęć sięgnięcia po coś do jedzenia zastąpić wodą niegazowaną. Regularne posiłki, woda to pierwsze ważne kroki w odchudzaniu. Z pewnością ten tryb, który prowadzony był dotychczas nie zapewni sukcesu, konieczne są zmiany.

  Damian Lis
  Member
  damian lis dnia #29043

  Polecam tu się udać.dietetyk toruń

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Loading...