Poszukuję dietetyka – redaktora serwisu internetowego

 • B B
  Participant
  b b dnia #15740

  Poszukuję osoby z przygotowaniem dietetycznym do tworzenia unikalnych, autorskich tekstów na portal internetowy zajmujący się szeroko rozumianą tematyką zdrowego odżywiania i promujący ideę tzw. “slow life”. Portal stawia na holistyczne podejście do człowieka, w związku z czym poruszane w nim będą różne aspekty zdrowia i dobrego samopoczucia. Chętnie skręcamy w kierunku doświadczeń medycyny wschodniej. Nie poruszamy tematu odchudzania, gdyż stoimy na stanowisku, że utrata wagi jest jedynie efektem ubocznym takiego odżywiania, które będzie jest najlepiej dobrane do potrzeb danego organizmu. Skupiamy się na tych właśnie potrzebach, także w kontekście typowych schorzeń i chorób. Portal dedykowany jest tym, którzy są już zmęczeni atakowaniem ze wszystkich stron hasłami “be fit”. My proponujemy podejście bądź zdrowy i słuchaj swojego organizmu.
  Portal jest w zasadzie gotowy od strony technicznej. Obecnie poszukuję redaktorów, którzy zapełnią portal mądrymi, autorskimi materiałami. Formuła współpracy do ustalenia – jestem otwarta na różne propozycje. Praca zdalna także możliwa, jakkolwiek pewnie chciałabym się spotkać choć raz twarzą w twarz (Warszawa).
  Zainteresowanych zapraszam do kontaktu – proszę o troszkę informacji o sobie oraz info na temat preferowanych warunków współpracy.
  Zapraszam do współpracy!

  Marta Pior
  Participant
  Marta Pior dnia #15802

  Witam,
  Ukończyłam kursy dietetyczne z tytułem końcowym “specjalista ds. dietetyki ogólnej” obecnie jestem w trakcie szkolenia z zakresu Psychodietetyki. Od 5 lat mieszkam i pracuję w Szkocji, gdzie zajmuje sie dietetyką poprzez popularny wśród Polaków na wyspach portal http://www.emito.net . W szczególności interesuje mnie indeks glikemiczny i jego zastosowania w dietach (montignac) . Tematem IG zainteresowałam się, kiedy sama zachorowałam na depresje , ktora wywowała hipoglikemie i musiałam doprowadzić swoje zdrowie do porządku. Ze względu na osobiste przeżycia jak i umiejętności chętnie wzięłabym udział w projekcie mającym na celu promowanie zdrowia, a nie bycie wysportowanym (mimo iż cenie sport). W chwili obecnej niestety nie jestem w stanie spotkać się osobiście natomiast w maju wybieram się do Warszawy i z przyjemnością to zrobię. Pozdrawiam Marta Piór

  Lidka Gajda
  Participant
  Lidka Gajda dnia #15948

  Witam, chętnie napiszę jakiś tekst :)

  Monika Kurdej
  Participant
  Monika Kurdej dnia #17039

  DZień dobry,

  ja też chętnie porozmawiam o współpracy. Prowadzę co prawda Gabinet Wspierania w Odchudzaniu, ale moja idea jest właśnie taka, o jakiej Pani pisze – uczę, żeby skupić się na tym, co istotne z punktu widzenia zdrowia i długowieczności:) Do poczytania, na początek, moje teksty na moim blogu http://www.mniejszyrozmiar.blogspot.com. Jestem z Warszawy. Chętnie się spotkam osobiście.

  Joanna Bronikowska
  Participant
  Joanna Bronikowska dnia #17136

  Dzień dobry,
  chętnie podejmę się współpracy jako redaktor tekstów na Pani portalu.
  Poza przygotowaniem dietetycznym posiadam spore przygotowanie i doświadczenie redakcyjne. Współpracowałam jako redaktor z kilkoma periodykami, robię własne zdjęcia do tekstów (posiadam własne archiwum). Jeśli jest Pani zainteresowana – proszę o kontakt (również preferowane spotkanie face to face)

  Akuku21 Akuku21
  Participant
  akuku21 akuku21 dnia #17255

  Czy mogę się dowiedzieć czegoś więcej na temat suplementu?: alveo cena i sposób użycia.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Loading...