Powrót do dietetyki i kurs SGGW

  • Anonymous dnia #10941

    Witam, potrzebuję porady forumowiczów. Otóż dwa lata temu skończyłem podyplomówkę z dietetyki, jednak nie zająłem się tą dziedziną zawodowo i dwa lata straciłem prowadząc zupełnie inną działalność gospodarczą. Powoli jednak zamykam sprawy zawodowe i zamierzam zająć się przede wszystkim dietetyką. Dla odświeżenia informacji myślałem o zapisaniu się na kurs w SGGW “Podstawy dietetyki i planowanie jadłospisów”. Kurs przede wszystkim wydaje mi się o tyle dobry że jest na SGGW, czyli na świetnej uczelni. Po drugie jest rozplanowany na miesiąc, gdzie można w dobrym tempie przyswajać te informacje, a dodatkowo jest czas na inne kursy, czy wykłady. Dodatkowo na podyplomówce brakowało mi często kontaktu z wykładowcami, w celu dyskusji ma sporne tematy w żywieniu, a tu ciągu miesiąca myślę że uda się rozwiać dylematy.
    Wiem że są takie kursy jednodniowe, ale wydaje mi się że to za dużo wiedzy jak na jeden raz i też z tego powodu mało czasu na zadawanie pytań i dyskusje.
    W każdym razie po takim przypomnieniu nadal będę szukał kursów i konferencji, aby w najbliższym czasie(kilka miesięcy) zdobyć jak najwięcej informacji i przyswoić jak największą ilość wiedzy.

    Co myślicie o tym konkretnym kursie, a może polecicie jakieś alternatywne szkolenia?

Viewing 1 post (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Loading...