Praca Dietetyk Staszów

  • Participant
    Naturhouse122 dnia #27367

    NATURHOUSE – firma międzynarodowa, lider w dziedzinie odżywiania i dietetyki, poszukuje do swojego Centrum Dietetycznego w STASZOWIE . osoby do pracy na stanowisko : Edukator żywieniowy, Dietetyk.

    Opis stanowiska:
    – współpraca z klientem zgodna ze standardami firmy Naturhouse;
    – efektywne zarządzanie działalnością punktu Naturhouse;
    – profesjonalna współpraca z klientami oparta na zaufaniu i bezpieczeństwie;
    – zaangażowanie w akcje promocyjne prowadzone przez centralę Naturhouse;
    – przygotowywanie materiałów merytorycznych na potrzeby centrali Naturhouse.

    Wymagania:
    – wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: żywienie i dietetyka lub pokrewne tj. kierunek biologia, biotechnologia i technologia żywności z możliwością uzupełnienia kwalifikacji w zakresie dietetyki);
    – konsekwencja w dążeniu do wyznaczonego celu;
    – komunikatywność i wysoka kultura osobista;
    – łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem;
    – zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań;
    – dobra organizacja czasu pracy;;

    Oferujemy:
    – umowę o pracę na cały etat;
    – atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + premia);
    – bezpłatne szkolenia przygotowujące do pracy;
    – możliwość rozwoju osobistego;
    – satysfakcję z wykonywanej pracy;
    – miłą atmosferę pracy i regularne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego w formie pliku PDF lub osobiste dostarczenie pod adres: Centrum Dietetyczne Naturhouse ul. Kościelna 31, 28-200 Staszów. e-mail: staszow@naturhouse-polska.com

    W CV proszę zawrzeć klauzulę :”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Viewing 1 post (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Loading...