Praca – Dietetyk

  • Participant
    Katarzyna dnia #15983

    Instytut Dietetyki i Promocji Zdrowia z oddziałami w Tychach i Katowicach poszukuje pracownika na stanowisko DIETETYK.

    Oczekujemy :
    – doświadczenia
    – wykształcenia wyższego II stopnia kierunkowego
    – wysokiej kultury osobistej,
    – komunikatywności i dobrego kontaktu z ludźmi,
    – otwartości i samodzielności
    – kreatywności i przedsiębiorczości

    Oferujemy:
    – umowę zlecenie lub umowę o prace w dalszej współpracy
    – atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania,
    – szkolenia i spotkania służbowe
    – odpowiednio wyposażone gabinety z całym zapleczem naukowym,
    – możliwość rozwoju osobistego.

    Zakres obowiązków:
    – przyjmowanie pacjentów
    – ustalanie programów żywieniowych oraz indywidualnie dobranych diet
    – prowadzenie szkoleń o tematyce żywieniowej dla różnych grup społecznych w tym dzieci
    – uczestniczenie w pokazach, warsztatach, inventach z zakresu dietetyki
    – budowanie długoterminowych relacji z pacjentami

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail instytut@mocdiety.pl

    Proszę o zamieszczenie w CV klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).

Viewing 1 post (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Loading...