Praktyki, Staż

 • Anonymous dnia #10694

  Cześć,

  Jestem studentką ostatniego roku dietetyki. Nie ukrywam, że szukam miejsca na odbycie praktyk albo stażu w dietetyce. Znacie jakieś instytucje gdzie warto uderzyć albo macie jakieś wskazówki jak się do tego zabrać?

  Z góry dzięki,
  Ula

  Anonymous dnia #11458

  Szkoły są dwie: uderzyć do firm i instytucji, które szukają praktykantów albo losowo próbować dobijać się do kolejnych dietetyków. To drugie jest ostro namolne i nie polecam, przy czym w pierwszym przypadku może być ciężko coś złapać “na szybko”. Przy czym druga opcja lepszych wyników nie gwarantuje…

  Anonymous dnia #11459

  Jest naprawdę sporo dietetyków przyjmujących na krótsze praktyki. Mi zajęło kilka tygodni znalezienie. Bez spamowania skrzynek pocztowych na random ;)

  Anonymous dnia #11460

  Może mała podpowiedź gdzie najlepiej szukać poza stronami poradni i serwisami ogólnopracowymi, bo to przychodzi mi przede wszystkim na myśl?

  Anonymous dnia #11461

  @Tinka wrote:

  Może mała podpowiedź gdzie najlepiej szukać poza stronami poradni i serwisami ogólnopracowymi, bo to przychodzi mi przede wszystkim na myśl?

  Te akurat, które wypisałaś to najprostsze drogi. Nie wiem jak jest na innych uczelniach, ale na ogół też w centrum kariery uczelnianej są różne oferty praktyk i staży dla świeżych w zawodzie.

  Anonymous dnia #11462

  Szukam praktyki w poradni dietetycznej (może być darmowa) – najchętniej okolice Warszawy. Jestem na 5. roku studiów kierunkowych. Jeśli ktoś ma namiary, albo jest zainteresowany – bardzo proszę o wiadomość prywatną.

  Anonymous dnia #11463

  Hej,
  słyszałam że można zaczepić się do szpitali na praktyki, ale najbardziej bym chciała do jakiejś poradni dietetycznej – przynajmniej mogłabym się nauczyć jak prowadzi się taką działalność w realu. Słyszałam że niektóre poradnie dla stażystów dają tylko możliwość układania diet przez internet nie dając szansy na kontakt z pacjentem na żywo w strachu przed wyhodowaniem sobie konkurentów. Koleżanka która mi to opowiadała powedziała że dostajesz 1/100 część wynagrodzenia, diety układasz w standardzie jak pełnopłatne a z tego tylko nabijasz kasę tej poradni w której “robisz praktyki” jak dla mnie to zupełnie nieuczciwe.

  Anonymous dnia #11464

  To chyba trudny rynek pracy w tej branży sprawia, że takie sytuacje mają miejsce. No niestety trzeba uważać na to w co się człowiek pakuje i podczas rozmowy mocno podpytać o to, o co na danym stanowisku chodzi. Niestety większość ofert dla dietetyków i specjalistów od żywienia to nie do końca to czego można się spodziewać po nazwie pozycji.

  Anonymous dnia #11465

  Poradnia dietetyczna Yánsè poszukuje studentów chcących odbyć praktyki zawodowe. Oferta skierowana jest do studentów dietetyki i żywienia człowieka oraz innych kierunków, gdzie wymagane jest odbycie praktyk o tematyce żywieniowej.

  Oferujemy:
  – Możliwość zdobycia doświadczenia i umiejętności zawodowych
  – Pracę w młodym zespole
  – Elastyczny czas pracy

  Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv na adres e-mail: poradnia@yanse.pl.
  Szczegółowe informacje pod nr telefonu 512 951 671
  http://www.yanse.pl

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Loading...