Problem po odchudzaniu

Umieszczone w: Dietetyka w Odchudzaniu

 • Anonymous dnia #10888

  Witam

  nie wiedziałem właściwie, gdzie dodać ten temat, otóż mój problem jest taki, mam 22 lata i kiedyś ważyłem ponad 150 kg, ale przeszedłem na dietę 1000 kcal i schudłem do około 100 kg, potem zacząłem normalnie jeść oczywiście z głową, bo wszyscy mówili mi że wyglądam już dobrze, że może (naprawdę lekki) nadmiar skóry dodaje parę kg, do ogólnej wagi, bo wymiary miałem nawet nawet, tylko, że od jakiegoś czasu waga się powiększa, cm niby stoją w miejscu, czasem skaczą, czasem nie, ale to kwestia mierzenia, więc może czasem źle się wymierzę, ale z wagą jest np tak, że regularnie się wypróżniam, a mimo to po wypróżnieniu waga jest o wiele większa, a po jakimś czasie się reguluje, ale to i tak jest dziwne.

  Konkretniej, ważyłem po diecie 101, 102, potem waga w najbliższym roku skoczyła do 107, 108, maks 110… to mnie przerażało, o dziwo czułem się cięższy, ale wymiarowo nie przytyłem, w pasie się rozmiar nie zmienił, ani w klatce.
  Co jeszcze dziwniejsze, wracałem do diety, piłem dużo wody itp i po tygodniu waga potrafiła do tych 102 spaść, sam nie wiem co jest grane, wiec proszę o pomoc.

  pozdrawiam.

  Anonymous dnia #12316

  może po prostu odwiedź dietetyka, który unormuje Twój metabolizm? Wszystko wskazuje na to, że jest nieźle zaburzony po tylu dietach

  Anonymous dnia #12315

  Myślę,że metabolizm poprawiłby ruch. Dieta powinna być mniej drastyczna niż 1000 kcal do tego odpowiedni zestaw ćwiczeń bez obciążania stawów. Gratulacje motywacji i efektów ! warto by było jeszcze popracować dla utrwalenia efektów.

  Anonymous dnia #12314

  Każda dieta zaburza nasz dotychczasowy metabolizm, także sugeruje poradę u specjalisty. Kiedyś stosowałam diete 50/50 “na próbę”, to co dzialo się z moim oranizmem po niej… masakra.

  Anonymous dnia #12320

  no dokladnie mnie tal zalatwila dieta 3D takie białkowe gówno na zmiane z weglowodanami…

  wygalda na to ze Twoj organizm nie wie o co chodzi i czasami magazynuje jedzenie a czasmi nie, a przyjmujesz regurlane posilki ? w reguralnych porach ?

  Anonymous dnia #12319

  Wszystko zależy też od wody w organizmie. Można jej stracić nawet kilka kilogramów i ona nie ma wpływu na obwód naszego ciała, ale w przypadku wagi jest to realne. Dieta odchudzająca nie ma sensu jeżeli nie ćwiczyć. Dlatego efekty są takie, jakie są. Musisz dorzucić intensywny trening, aby uzyskać odpowiednią wagę i żeby pozbyć się skóry.

  Anonymous dnia #12318

  Może wypróbuj coś takiego jak diet coaching w Krakowie i okolicach warto sprawdzić na czym to polega i wziąć się za odpowiednią diete przed i po odchudzaniu.

  Anonymous dnia #12317

  Może warto spróbować catering poznań smaczny. Nie będzie problemu z przygotowywaniem odpowiedniego posiłku.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Loading...