Psychologia dla dietetyka – E-kurs specjalistyczny

 • Anna Piotrowska
  Participant
  Anna Piotrowska dnia #23350

  Zapraszam na specjalistyczny E-kurs Psychodietetyczny „Psycho dla dietetyka (i nie tylko!)”, 2 już edycja rusza 22 kwietnia! A pierwsza cieszyła się dużym zainteresowaniem i pozytywnym przyjęciem! Kurs prowadzony przez mgr psychologii, psychodietetyka i szkoleniowca.

  Program kursu zawiera tematy z zakresu wiedzy psychologicznej i narzędzi motywacyjnych do pracy z osobami zmieniającymi nawyki żywieniowe z różnych przyczyn. Kurs skierowany jest przede wszystkim do dietetyków oraz specjalistów ds. żywienia, ale również do trenerów, lekarzy i profesji, w których prowadzony styl życia ma znaczenie w prowadzeniu opieki nad klientem.

  Jeżeli chcesz być dobrym specjalistą dietetykiem, który stawia w swojej pracy na zasadę pomagać, a nie szkodzić, koniecznie korzystaj z wsparcia psychologów i psychodietetyków, aby zdobyć nowe umiejętności z komunikacji z klientem. Umiejętności psychologiczne są niezastąpione nie tylko w trakcie kontaktu z osobami z zaburzeniami odżywiania, ale również w celu skutecznego prowadzenia osób zniechęconych i zdemotywowanych, które nie wierzą w sukces.
  Zapoznaj się z informacjami i zarejestruj!
  http://dbamocud.pl/2017/03/psycho-dla-dietetyka-i-nie-tylko-e-kurs-specjalistyczny-2.html

  Justi Justi
  Participant
  justi justi dnia #23362

  Bardzo ciekawy kurs, myślę że może potem skorzystam. Na razie pracuje i podjęłam się od niedawna zarządzanie zasobami ludzkimi studia podyplomowe . Chce dzięki tym studiom poszerzyć swoje horyzonty, może po nich znajdę lepszą pracę… Szkolić się warto, więc dla mnie podstawą są studia, następnie wszelkie inne kursy.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Loading...