SWPS – Psychodietetyka

 • Anonymous dnia #10677

  Cześć,

  Ktoś może wie z autopsji / ma kogoś znajomego, który robił psychodietetykę na SWPS w Warszawie?

  Będę wdzięczna za wszelkie info. Opłaca się? Da się z tego coś wynieść, czy to raczej strata czasu i energii?

  Sylwia

  Anonymous dnia #11277

  Przeglądałam ich program, nie powala… jak dla mnie jest to bardzo droga impreza po ktorej nie dostajesz zadnych uprawnień (nie zostajesz ani psychologiem ani dietetykiem) a o motywowaniu pacjentów możesz poczytać sobie na własną rękę w dostępnych publikacjach lub książkach których jest masa na rynku.
  Co sądzicie o tych podyplomówkach? jest ktoś kto je skończył?

  Anonymous dnia #11278

  Temat stary, ale może jeszcze komuś pomogę.
  Owszem – po podyplomówce nie zostaniesz ani psychologiem, ani dietetykiem, choć niektórzy myślą, ze nimi zostali ;) Jak sama nazwa – studia podyplomowe – wskazuje, najpierw trzeba być psychologiem lub dietetykiem, aby w ogóle móc te studia podjąć.
  Ja skończyłam psychodietetykę na SWPS. Jakieś pytania? :)

  Anonymous dnia #11279

  Hej, ja mam pytanie. Czy warto studiowac psychodietetyke na swps dla samego siebie? Czy to ciekawe studia? Czy warto przeznaczyc na nie czas I pieniadze? Dzieki.pozdr

  Anonymous dnia #11280

  To zależy… Ja jestem dietetykiem i byłam rozczarowana ilością godzin z zakresu dietetyki właśnie. Lanie wody i podstawy podstaw. Jeżeli chodzi o blok psychologiczny to były zajęcia bardzo przydatne, ale też zbędne i wyrwane z kontekstu. Wszystko zależy też od zaangażowania samego słuchacza. Im jest większe tym więcej się wyniesie z zajęć. Dodam iż było tam sporo ludzi, którzy nie mieli wcześniej do czynienia ani z dietetyką, ani z psychologią i takie osoby były w większości zachwycone tym kierunkiem bo sporo się nauczyły. Generalnie polecam – pomimo pewnych minusów poszłabym na psychodietetykę na SWPS jeszcze raz.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Loading...